Віллу Статкевича перетворять у садочок, молодіжний центр або center Голоско

12:14 23 липня 2021 р.

Фото до новини

Тут також може з'явитися центр дитячого дозвілля, домівка Пласту, коворкінг чи мистецький центр - тривають обговорення.

Вчора, 22 липня, на території вілли Статкевича відбулось публічне обговорення для того, аби визначити майбутнє вілли Статкевича як муніципальної інституції молодіжного спрямування, запустити процес напрацювання концепції та функціоналу будівлі, прибудинкової території, визначення червоних ліній у майбутньому процесі ремонту приміщення.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

До обговорення долучились сусіди вілли, місцеві жителі з прилеглих будинків, депутати, волонтери, представники громадських організацій. Це, за словами організаторів дискусії, свідчить про те, що молодіжна політика небайдужа громадськості.

Серед ключових думок лунали такі ідеї: молодіжний центр аналогу МолоДвіжЦентр.Львів, волонтерських габ, центр неформальної освіти та гурткової діяльності (від малого до великого), садочок, центр дитячого дозвілля, community center Голоско, домівка Пласту, коворкінг, мистецький центр.

На обговоренні було вирішено зустрітись повторно за 2 тижні і уже з більшою деталізацією можливостей простору обговорити ідеї щодо приміщення.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів