Відряджених у зону АТО бійців підрозділу «Грифон» зі Львова зворушив лист дев’ятирічної землячки (відео)

20:50 27 червня 2014 р.

  • 2
  • 11838


Фото: відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС


Відео: ТСН

Правоохоронці подякували їй і запевнили, що захистять від ворога.

Відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС інформує сьогодні, 27 червня, в повідомленні «Повертайтесь живими і дочекайтесь внуків (ФОТО)»:

Правоохоронці Львівщини, котрі забезпечують охорону громадського порядку у зоні проведення антитерористичної операції, подякували дев’ятирічній Вікторії за її лист зі словами підтримки.

Вікторія Лаб’як навчається у Ямпільській загальноосвітній школі – перейшла у четвертий клас. Свого листа до правоохоронців вона написала від щирого серця і так, як відчуває. Вікторія знає, що наші бійці зараз на Сході, воюють за Україну і цей лист – одночасно і підтримка, і особисте бажання дівчинки – щоб всі повернулись живими і були добрими.

«Дорогі солдати ! Я Вас чекаю. Дуже Вас люблю і чекаю щоб ви повернулися живими, здоровими, гарними і завжди добрими. Щоб Ви дочекались дітей і внуків».

У відповідь правоохоронці написали свого листа і, користуючись тим, що командир підрозділу міліції «Грифон», бійці якого несуть службу у зоні АТО, приїхав у відрядження до Львова, передали школярці подарунок.

«Поштою нам прийшов пакет листів. Майже всі вони вивішені у нас на стінах у місці дислокації і ми кожного дня їх бачимо. Дякуючи цій дівчинці, ми дякуємо усім школярам і взагалі всій Україні за підтримку наших хлопців там – на сході. Конкретно цей лист викликав у наших бійців сльози. А написати лист у відповідь – це була спільна думка нашого колективу, тим більше, що лише у цьому листі було прохання відписати», – розповів командир львівського підрозділу міліції «Грифон» підполковник міліції Назар Коминар.

У листі-відповіді правоохоронці пишуть: «Доброго дня, дорогі школярі. З великою радістю отримали від Вас відповідь з рідного краю та побажання. Ваші малюнки та листи завжди з нами і підтримують нас у тяжку годину. Обіцяємо, що ми Вас та державу захистимо. З великою вдячністю – правоохоронці з східних теренів України».

«Це дуже прості і зворушливі слова. Насправді діти хочуть дуже небагато – миру і щоб їх батьки були живими і здоровими. Особливо зворушливими є побажання до наших хлопців повернутись і дочекатись дітей та онуків – це найбільше зворушило бійців», – вважає начальник Головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія.

dailylviv.com

Коментарі(2)

Prius

22:24 27 червня 2014 р.

Відповісти

Навіть вірю що ті слова вилетіли з того рота, ну того командира!!!!!!!!!!!

Ірина

21:54 27 червня 2014 р.

Відповісти

Молодчинка дівчинка!!! Можливо ті дітки, яким зараз по 8-13 і вже змалку мають неабиякий патріотизм розбудують у майбутньому процвітаючу та безбідну Україну.

До теми

13:15 17 січня 2019 р.

У Львові експонують емалі на металі

Київський художник Олексій Коваль презентував у львівській галереї «Зелена канапа» свою виставку «Земля і Небо».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 309

10:10 17 січня 2019 р.

У Львові буде благодійний фестиваль «Мрія на всіх»

У суботу, 19 січня, у Львові організують благодійний фестиваль на підтримку ветеранів АТО, які отримали важкі поранення в українсько-російській війні та обмежені в пересуванні, проте мають велику мрію.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 273

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори Президента виграють парторганізації?

Рубрика: Політика

"Чорні реєстратори" і Трускавець

Рубрика: Ситуації і пригоди

Особливості старту виборчої президентської кампанії на Львівщині

Рубрика: Політика

Томос і вибори Президента

Рубрика: Політика

Нововведення в рахунках за спожитий газ

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу