Відряджених у зону АТО бійців підрозділу «Грифон» зі Львова зворушив лист дев’ятирічної землячки (відео)

20:50 27 червня 2014 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС

Правоохоронці подякували їй і запевнили, що захистять від ворога.

Відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС інформує сьогодні, 27 червня, в повідомленні «Повертайтесь живими і дочекайтесь внуків (ФОТО)»:

Правоохоронці Львівщини, котрі забезпечують охорону громадського порядку у зоні проведення антитерористичної операції, подякували дев’ятирічній Вікторії за її лист зі словами підтримки.

Вікторія Лаб’як навчається у Ямпільській загальноосвітній школі – перейшла у четвертий клас. Свого листа до правоохоронців вона написала від щирого серця і так, як відчуває. Вікторія знає, що наші бійці зараз на Сході, воюють за Україну і цей лист – одночасно і підтримка, і особисте бажання дівчинки – щоб всі повернулись живими і були добрими.

«Дорогі солдати ! Я Вас чекаю. Дуже Вас люблю і чекаю щоб ви повернулися живими, здоровими, гарними і завжди добрими. Щоб Ви дочекались дітей і внуків».

У відповідь правоохоронці написали свого листа і, користуючись тим, що командир підрозділу міліції «Грифон», бійці якого несуть службу у зоні АТО, приїхав у відрядження до Львова, передали школярці подарунок.

«Поштою нам прийшов пакет листів. Майже всі вони вивішені у нас на стінах у місці дислокації і ми кожного дня їх бачимо. Дякуючи цій дівчинці, ми дякуємо усім школярам і взагалі всій Україні за підтримку наших хлопців там – на сході. Конкретно цей лист викликав у наших бійців сльози. А написати лист у відповідь – це була спільна думка нашого колективу, тим більше, що лише у цьому листі було прохання відписати», – розповів командир львівського підрозділу міліції «Грифон» підполковник міліції Назар Коминар.

У листі-відповіді правоохоронці пишуть: «Доброго дня, дорогі школярі. З великою радістю отримали від Вас відповідь з рідного краю та побажання. Ваші малюнки та листи завжди з нами і підтримують нас у тяжку годину. Обіцяємо, що ми Вас та державу захистимо. З великою вдячністю – правоохоронці з східних теренів України».

«Це дуже прості і зворушливі слова. Насправді діти хочуть дуже небагато – миру і щоб їх батьки були живими і здоровими. Особливо зворушливими є побажання до наших хлопців повернутись і дочекатись дітей та онуків – це найбільше зворушило бійців», – вважає начальник Головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія.


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу