Відряджених у зону АТО бійців підрозділу «Грифон» зі Львова зворушив лист дев’ятирічної землячки (відео)

20:50 27 червня 2014 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС

Правоохоронці подякували їй і запевнили, що захистять від ворога.

Відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС інформує сьогодні, 27 червня, в повідомленні «Повертайтесь живими і дочекайтесь внуків (ФОТО)»:

Правоохоронці Львівщини, котрі забезпечують охорону громадського порядку у зоні проведення антитерористичної операції, подякували дев’ятирічній Вікторії за її лист зі словами підтримки.

Вікторія Лаб’як навчається у Ямпільській загальноосвітній школі – перейшла у четвертий клас. Свого листа до правоохоронців вона написала від щирого серця і так, як відчуває. Вікторія знає, що наші бійці зараз на Сході, воюють за Україну і цей лист – одночасно і підтримка, і особисте бажання дівчинки – щоб всі повернулись живими і були добрими.

«Дорогі солдати ! Я Вас чекаю. Дуже Вас люблю і чекаю щоб ви повернулися живими, здоровими, гарними і завжди добрими. Щоб Ви дочекались дітей і внуків».

У відповідь правоохоронці написали свого листа і, користуючись тим, що командир підрозділу міліції «Грифон», бійці якого несуть службу у зоні АТО, приїхав у відрядження до Львова, передали школярці подарунок.

«Поштою нам прийшов пакет листів. Майже всі вони вивішені у нас на стінах у місці дислокації і ми кожного дня їх бачимо. Дякуючи цій дівчинці, ми дякуємо усім школярам і взагалі всій Україні за підтримку наших хлопців там – на сході. Конкретно цей лист викликав у наших бійців сльози. А написати лист у відповідь – це була спільна думка нашого колективу, тим більше, що лише у цьому листі було прохання відписати», – розповів командир львівського підрозділу міліції «Грифон» підполковник міліції Назар Коминар.

У листі-відповіді правоохоронці пишуть: «Доброго дня, дорогі школярі. З великою радістю отримали від Вас відповідь з рідного краю та побажання. Ваші малюнки та листи завжди з нами і підтримують нас у тяжку годину. Обіцяємо, що ми Вас та державу захистимо. З великою вдячністю – правоохоронці з східних теренів України».

«Це дуже прості і зворушливі слова. Насправді діти хочуть дуже небагато – миру і щоб їх батьки були живими і здоровими. Особливо зворушливими є побажання до наших хлопців повернутись і дочекатись дітей та онуків – це найбільше зворушило бійців», – вважає начальник Головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія.


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

17:37 25 липня 2021 р.

Фонтан із бобрами й левом, кімната кохання: чим Львівське Опілля дивує туристів

У місті Бібрка у лютому відкрито офіс гостинності в будівлі колишнього товариства «Сокіл», у травні розпочався туристичний сезон у Свірзькому замку (багато десятиліть був замкнений), а з червня працює локація з полями квітів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу