Відряджених у зону АТО бійців підрозділу «Грифон» зі Львова зворушив лист дев’ятирічної землячки (відео)

20:50 27 червня 2014 р.

  • 2


Фото: відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС

Правоохоронці подякували їй і запевнили, що захистять від ворога.

Відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС інформує сьогодні, 27 червня, в повідомленні «Повертайтесь живими і дочекайтесь внуків (ФОТО)»:

Правоохоронці Львівщини, котрі забезпечують охорону громадського порядку у зоні проведення антитерористичної операції, подякували дев’ятирічній Вікторії за її лист зі словами підтримки.

Вікторія Лаб’як навчається у Ямпільській загальноосвітній школі – перейшла у четвертий клас. Свого листа до правоохоронців вона написала від щирого серця і так, як відчуває. Вікторія знає, що наші бійці зараз на Сході, воюють за Україну і цей лист – одночасно і підтримка, і особисте бажання дівчинки – щоб всі повернулись живими і були добрими.

«Дорогі солдати ! Я Вас чекаю. Дуже Вас люблю і чекаю щоб ви повернулися живими, здоровими, гарними і завжди добрими. Щоб Ви дочекались дітей і внуків».

У відповідь правоохоронці написали свого листа і, користуючись тим, що командир підрозділу міліції «Грифон», бійці якого несуть службу у зоні АТО, приїхав у відрядження до Львова, передали школярці подарунок.

«Поштою нам прийшов пакет листів. Майже всі вони вивішені у нас на стінах у місці дислокації і ми кожного дня їх бачимо. Дякуючи цій дівчинці, ми дякуємо усім школярам і взагалі всій Україні за підтримку наших хлопців там – на сході. Конкретно цей лист викликав у наших бійців сльози. А написати лист у відповідь – це була спільна думка нашого колективу, тим більше, що лише у цьому листі було прохання відписати», – розповів командир львівського підрозділу міліції «Грифон» підполковник міліції Назар Коминар.

У листі-відповіді правоохоронці пишуть: «Доброго дня, дорогі школярі. З великою радістю отримали від Вас відповідь з рідного краю та побажання. Ваші малюнки та листи завжди з нами і підтримують нас у тяжку годину. Обіцяємо, що ми Вас та державу захистимо. З великою вдячністю – правоохоронці з східних теренів України».

«Це дуже прості і зворушливі слова. Насправді діти хочуть дуже небагато – миру і щоб їх батьки були живими і здоровими. Особливо зворушливими є побажання до наших хлопців повернутись і дочекатись дітей та онуків – це найбільше зворушило бійців», – вважає начальник Головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія.


Відео: ТСН

dailylviv.com

Коментарі(2)

Prius

22:24 27 червня 2014 р.

Відповісти

Навіть вірю що ті слова вилетіли з того рота, ну того командира!!!!!!!!!!!

Ірина

21:54 27 червня 2014 р.

Відповісти

Молодчинка дівчинка!!! Можливо ті дітки, яким зараз по 8-13 і вже змалку мають неабиякий патріотизм розбудують у майбутньому процвітаючу та безбідну Україну.

До теми

09:50 18 січня 2020 р.

«Свято Пампуха» триватиме у Львові два дні

18 та 19 січня в Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківському гаю) на вулиці Чернеча Гора у Львові вже одинадцятий рік поспіль триватиме «Свято Пампуха».

Рубрика: Культура

12:00 17 січня 2020 р.

Управління культури Львівської міськради отримало нову начальницю

Начальницею управління культури Львівської міської ради призначили кандидатку мистецтвознавства, кураторку, викладачку, дослідницю українського діаспорного мистецтва та громадську діячку Христину Береговську.

Рубрика: Культура

15:59 16 січня 2020 р.

Влодка Кауфмана і Тараса Прохаська – на здобуття Шевченківської премії

Інститут стратегії культури висунув на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка митця Влодка Кауфмана з проєктом «Бесіда» (номінація «Візуальне мистецтво»), а Мистецька рада «Діалог» – Тараса Прохаська зі збіркою есеїв «Так, але…» («Література»).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу