Від міськради Львова вимагали не позбавляти приміщення спортивно-танцювальний клуб (відео)

19:58 7 вересня 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

У юридичному управлінні ЛМР пояснили: «Оскільки станом на сьогодні розгляд справи триває, виконавчі органи ради не вправі вчиняти дії на виконання ухвали, зокрема, і щодо укладення договору купівлі-продажу».

Сьогодні, 7 вересня, під будівлею міськради Львова відбулася акція протесту вихованців і тренерів спортивно-танцювального клубу «Рондо», які стверджували, що ЛМР хоче позбавити їх орендованого приміщення. Натомість у прес-службі міськради повідомили сьогодні, 7 вересня, «Щоденному Львову»:

«Сьогодні, 7 вересня, представники громадських організацій звернулись до Львівської міської ради з вимогою укладання договору купівлі-продажу частини приміщень концертно-танцювального закладу «Романтик», що знаходиться у Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. Як зазначили в юридичному управлінні ЛМР, ухвалою Галицького районного суду Львова від 13 серпня 2014 року в справі №461/9726/14-а зупинено дію ухвали міської ради від 18 липня 2013 року №2562 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом викупу» в частині затвердження пункту 32 додатка до ухвали до набрання законної сили судовим рішенням у справі.

Вказана ухвала суду залишена без змін ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 29 жовтня 2014 року. Оскільки станом на сьогодні розгляд справи триває, виконавчі органи ради не вправі вчиняти дії на виконання ухвали, зокрема, і щодо укладення договору купівлі-продажу».

dailylviv.com

До теми

20:19 25 жовтня 2021 р.

Монахиня зі Львова посіла призове місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні

Контемплятивна сестра-редемптористка Марія (Слєпченко) посіла 2 місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні. Цей конкурс відбувся під егідою Віденської консерваторії імені Шуберта.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу