Велопроща львів’ян до Страдча пройде 30 вересня

17:00 27 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У суботу, 30 вересня, з ініціативи Центру студентського капеланства Львівської архієпархії УГКЦ, відбудеться молодіжна велопроща до села Страдч.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Тема прощі – «ProDoBr»-шлях до віднайдення спілкування між людьми. Збір учасників – у селі Рясне-Руське біля Храму Св. Дмитрія. Реєстрація – за номером 0969542067».
Програма велопрощі: з 9.00 – молебень до Блаженного Олексія (виїзд), з 13.00 – літургія у селі Страдч, з 14.00 – обід, із 15.00 – студентська Хресна дорога й повернення додому. По дорозі передбачені дві зупинки з духовними розважаннями та перекус. Духівник прощі – отець Всеволод Семененко. Зі собою мати: справний велосипед та обід і перекус в дорогу», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:49 19 січня 2022 р.

На площі Ринок у Львові можна зачерпнути освяченої води

Зважаючи на збільшення динаміки захворюваності на COVID-19, цього року у Львові не було традиційного освячення води на свято Богоявлення. Аби уникнути великого скупчення людей, отці провели Чин водосвяття з самого ранку. Відтак, упродовж дня охочі можуть прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуара.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу