Велопроща львів’ян до Страдча пройде 30 вересня

13:00 26 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У суботу, 30 вересня, з ініціативи Центру студентського капеланства Львівської архієпархії УГКЦ, відбудеться молодіжна велопроща до села Страдч.

Про це повідомили сьогодні, 26 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Тема прощі – «ProDoBr»-шлях до віднайдення спілкування між людьми. Збір учасників – у селі Рясне-Руське біля Храму Св. Дмитрія. Реєстрація – за номером 0969542067».
Програма велопрощі: з 9.00 – молебень до Блаженного Олексія (виїзд), з 13.00 – літургія у селі Страдч, з 14.00 – обід, із 15.00 – студентська Хресна дорога й повернення додому. По дорозі передбачені дві зупинки з духовними розважаннями та перекус. Духівник прощі – отець Всеволод Семененко. Зі собою мати: справний велосипед та обід і перекус в дорогу», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:01 28 січня 2022 р.

На Львівщині створять інтерактивну карту місць, які будуть привабливі для кінозйомок

Сьогодні відбулась робоча зустріч представників кінокомісії при Львівській облдержадміністрації з керівництвом Трускавецької міської ради та організаторами кінофестивалю «Корона Карпат».

Рубрика: Культура

18:34 25 січня 2022 р.

На Львівщині у громадському транспорті заборонена російська попса: пасажири поскаржаться на 112

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області діє обмеження на використання аудіовізуальних творів російських артистів у громадському транспорті.

Рубрика: Культура

18:00 24 січня 2022 р.

У Львові туристи з України вже не просять гіда переходити на російську мову

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області, на території Львівщини під час проведення екскурсій, діють обмеження на використання російської мови. Виняток - екскурсії для туристів з іноземних країн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу