УПЦ КП збудує у Львові ще одну церкву

17:30 7 червня 2018 р.

Депутати Львівської міськради надали на сесії в четвер, 7 червня, Українській православній церкві Київського патріархату земельну ділянку навпроти будинку №67 на вулиці Костя Левицького для будівництва храму.

Про це повідомили в четвер, 7 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Ця земля розташована у центральній частині міста неподалік скверу Львівського ветеринарного університету. Церкву планують збудувати на ділянці між вулицями Костя Левицького і Пекарською».

«Парафія УПЦ КП Богородиці Скоропослушниці планує збудувати церкву на ділянці 0,15 га. Церква має вміщати 150 людей. Під час будівництва церкви релігійна громада повинна влаштувати під’їзди до неї, попередньо погодивши з сусідніми ділянками», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

12:41 17 червня 2021 р.

Миколаївську фортецю пообіцяли не перетворювати на кар'єр

Частину Миколаївської фортеці вже кілька років різні зацікавлені особи пробують перетворити на піщаний кар’єр. Щоб зберегти пам’ятку, ЛОДА ще на початку року ініціювала в стислі терміни завершити формування всієї облікової документації на складові частини комплексу.

Рубрика: Культура

09:01 12 червня 2021 р.

У Львові відкрили для огляду п'ятиярусний іконостас 18 століття

У Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу