Упродовж 5-ти днів на сценах Leopolis Jazz Fest виступить близько 200 музикантів з 18 країн світу (відео)

22:54 24 червня 2021 р.

Фото до новини

Сьогодні у Львові розпочався Х міжнародний джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest. Упродовж 5-ти днів на сценах Leopolis Jazz Fest виступить близько 200 музикантів з 18 країн світу.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Сьогодні ми ставимо три рекорди. Перший рекорд – температурний, адже так гаряче за останні 75 років у Львові не було. Другий – це ювілейний Leopolis Jazz Fest. А третій рекорд пов'язаний з тим, що ми перші в Україні за час пандемії зібрались такою великою кількістю разом, тим більше без масок! Це справжнє щастя!

Ми лідируємо, адже Львів є джазовою столицею світу. В березні мені зателефонували організатори фестивалю з питанням, чи проводитимемо цього року Leopolis Jazz Fest. Вони були переконані, що ми їм відмовимо. Але я сказав, що джаз має бути у Львові, бо Львів і є джаз. Ми прийняли сміливе рішення і раді, що сьогодні тут є разом із вами.

Сьогодні хочу особливо подякувати всім тим, хто нас захищає: бійцям на сході країни і лікарям, які сьогодні є серед нас на фестивалі», – сказав мер Львова.

Зазначимо, що першим на сцені імені Едді Рознера у парку культури і відпочинку виступає ізраїльський трубач Itamar Borochov. Музикант – переможець конкурсу LetterOne RISING STARS Jazz Award 2020 (European edition). Престижна нагорода надала переможцю безпрецедентну можливість виступити на популярних джазових фестивалях у Європі, серед яких і Leopolis Jazz Fest.

Опісля цього ж дня на фестивалі лунатиме музика Harold López-Nussa – піаніста і композитора із Гавани, музика якого відображає весь спектр і багатство кубинської музики з характерним поєднанням і взаємодією класичних, фольклорних та популярних елементів, а також джазової імпровізації. Музикант видав дев'ять альбомів. Кожен його реліз – це горюча суміш афро-кубинського й сучасного джазу, а часом захоплюючий синтез джазу та кубинської поп-музики.

У Львові розпочинають фестиваль Leopolis Jazz Fest 2021: програма. Глядачів тестуватимуть

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів