«УМСА-Львів» запрошує на відкриття мистецького простору «Арка»

10:20 20 січня 2017 р.

На вулиці Наливайка відбудеться благодійний аукціон на підтримку художнього керівника театру імені Леся Курбаса Володимира Кучинського, який бореться із тяжкою недугою.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, що міжнародна молодіжна організація «УМСА-Львів» запрошує в суботу, 21 січня, о 17.00 на її офіційну презентацію у Львові, а також на відкриття мистецького простору «Арка» (в англійській версії – ARC («Artists research center») на вулиці Наливайка, 12 та благодійний аукціон на підтримку художнього керівника театру імені Леся Курбаса Володимира Кучинського, який бореться із тяжкою недугою. На ньому реалізовуватимуть картини відомих художників, об’єднаних назвою «#КучинськийОдужуй». Ця виставка вже експонувалась у Львові в листопаді 2016 року, потім переїхала до Києва й тепер знову повернулась до Львова. 

В «УМСА-Львів» розповіли: «Задум мистецького коворкінгу «Арка», який «УМСА-Львів» почала втілювати влітку 2016 спільно з данськими партнерами «УМСА-Орхус», має на меті об'єднати митців для впровадження якісних творчих програм, скерованих на розвиток, навчання та розкриття таланту у дітей та дорослих. Простір запропонував спектр освітніх програм у сфері музики, театру, танцю, спорту та образотворчого мистецтва. На презентації простору «Арка» данські партнери представлять своє бачення його розвитку, розкажуть про роботу УМСА в Данії та Орхусі зокрема, а також про можливості спільних дій та волонтерських обмінів».

Про це повідомили сьогодні, 20 січня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

20:06 4 січня 2021 р.

Норвежець викупив частину книг-казок «Зіркові пригоди Іскри» і подарував дитячому притулку у Львові

У різдвяно-новорічні дні підопічним дитячого притулку служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації подарували книги казок «Зіркові пригоди Іскри» київської авторки Олени Довгаленко. Благодійний жест зробив норвежець Сіндре Лунде.

Рубрика: Культура

10:51 4 січня 2021 р.

Безпечне Різдво у Львові. Повна програма цьогорічних заходів

Цьогоріч Різдво у Львові відбуватиметься в адаптованому до карантинних норм форматі. Місто відмовиться від проведення великих івентів, проте заради збереження традицій певні заходи будуть відбуватись.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу