Українці сподіваються відреставрувати кам’яницю Корнякта у Львові спільно з поляками

22:30 29 серпня 2017 р.

Кам’яниця Корнякта у Львові

Кам’яниця Корнякта у Львові
Фото: prolviv.com

Віце-прем’єр Іванна Климпуш-Цинцадзе обговорила з львів’янами перспективи залучення міжнародної технічної допомоги для системного вирішення проблем та завдань регіонального розвитку.

На «Урядовому порталі» запевнили сьогодні, 29 серпня, що «Україна та Польща планують створити спільний музейний простір», а також конкретизували: «Перебуваючи з робочим візитом у Львові, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним, представниками Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації. Ішлося про перспективи залучення міжнародної технічної допомоги для системного вирішення проблем та завдань регіонального розвитку».
«Співрозмовники, зокрема, обговорили можливість створення спільного українсько-польського музейного простору в рамках транскордонного культурного співробітництва. Вартість проекту становить 1 741 593 євро. За умови підтримки європейськими коштами, ця сума може бути спрямована на збереження та популяризацію спільної польської та української культурної спадщини, створення спільного музейного середовища, якісного музейного продукту, що покращить українсько-польську культурну комунікацію», – поінформували також на «Урядовому порталі».
«Проект передбачає реставрацію кам’яниці Корнякта (Королівської Кам’яниці), підготовку та проведення спільних виставкових проектів, тренінги та круглі столи для музейників Львова та Любліна, стажування реставраторів, а також роботу над Стратегією розвитку співробітництва між музеями Львова та Любліна. Ці заходи розглядаються як частина Програми транскордонного співробітництва Польщі, Білорусі та України на 2014-2020 роки», – розповіли також на «Урядовому порталі».
«Загальна сума програми становить 201 386 002,40 євро, з яких 183 078 184,00 – кошти ЄС, які можуть бути спрямовані на підтримку проектів. Велику увагу було приділено обговоренню розвитку роботи над Карпатською макроекономічною стратегією. Однойменний регіон є одним із трьох у світі з найбільшою кількістю відрізків кордонів між державами, водночас одним з тих, що найбільше потребують додаткових коштів для розвитку. У контексті забезпечення прав людей з особливими потребами співрозмовники торкнулися перспектив проекту «Гори, доступні для всіх: розвиток туристичної інфраструктури», ініціатором якого є Львівська ОДА. Унікальність проекту для України полягає в забезпеченні доступності об’єктів інфраструктури активного туризму для маломобільних груп населення», – повідомили також на «Урядовому порталі».

dailylviv.com

До теми

14:34 28 жовтня 2020 р.

«Кінець «сонцесяйної» епохи»: у Львові презентували саркастичну книгу про місто і його мера

Навіть якщо Андрій Садовий обійде Олега Синютку у другому турі виборів і втримається у кріслі міського голови, його епоха однаково скінчилася. Адже того ореолу сонцесяйності й безгрішності, який багато людей бачили над його головою, вже не буде – німб потьмянів і впав на землю.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу