Українці є інтелектуально лінивою нацією, – Вакарчук (відео)

13:32 15 січня 2014 р.


Фото: gazeta.ua

Лідер гурту «Океан Ельзи» вважає: «Ліниві народи завжди створюють прекрасні умови для зародження авторитаризму і корупції. Цього треба позбавлятися»

Львів’янин Святослав Вакарчук заявив також 14 січня після того, як був нагороджений премією імені Василя Стуса (до слова, її отримала також його землячка Руслана Лмжичко):

«За свої свободи, права, комфорт, як душевний, так і матеріальний, потрібно боротися. Не думаю, що є успішні суспільства, в яких люди опустили руки і нічого не роблять.  Завжди люди виховувалися на героїчних вчинках. У радянські часи говорили про солдатів, які кидались на амбразури. Поза радянським світом, існувала релігійна пошана мучеників і святих. Інколи думаю, такі правильні речі говорять нам у дитинстві, чому так мало серед нас героїв виростає. Серед українців дуже мало таких, які би змогли поступити так, як Василь Стус і Євген Сверстюк.

Українська нація хоча є дуже працьовитою руками, але є лінивими інтелектуально. Ліниві народи завжди створюють прекрасні умови для зародження авторитаризму і корупції. У лінивої інтелектуально людини є такий принцип: нічого я, маленька людина, не можу зробити. З таким принципом ми живемо сотні років. Цього треба позбавлятися».

Про це повідомляє сьогодні, 15 січня, «Gazeta.ua».


Відео: Ольга Богачевська

dailylviv.com

До теми

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

20:06 4 січня 2021 р.

Норвежець викупив частину книг-казок «Зіркові пригоди Іскри» і подарував дитячому притулку у Львові

У різдвяно-новорічні дні підопічним дитячого притулку служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації подарували книги казок «Зіркові пригоди Іскри» київської авторки Олени Довгаленко. Благодійний жест зробив норвежець Сіндре Лунде.

Рубрика: Культура

10:51 4 січня 2021 р.

Безпечне Різдво у Львові. Повна програма цьогорічних заходів

Цьогоріч Різдво у Львові відбуватиметься в адаптованому до карантинних норм форматі. Місто відмовиться від проведення великих івентів, проте заради збереження традицій певні заходи будуть відбуватись.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу