Українська вишивка семи областей удостоїлася поштової марки. Львівська - також

10:40 6 листопада 2020 р.

Дві українські поштові марки вибороли нагороди міжнародного конкурсу Nexofil Award 2020 (м. Мадрид, Іспанія).

Про це повідомило Міністерство інфраструктури, пише DailyLviv.

Золото здобула поштова марка «Слава Україні!» за найоригінальніший формат у світі. Марка надрукована на самоклейному папері у формі карти України, а шрифт до неї спеціально розроблений художницею-каліграфинею Ольгою Верменич. Друге місце у категорії «Найкраща марка світу за технологією офсетного друку» посіла теж українська марка – «Сорочка (фрагмент). Чернігівська область» із серії «Українська вишивка – код нації». На ній зображений експонат із колекції Музею Івана Гончара зі зразком вишивки. Всього до серії «Українська вишивка – код нації» Укрпошта випустила фрагменти вишивки Черкаської, Волинської, Чернівецької, Вінницької, Київської, Львівської і Полтавської областей.

Дві марки-переможниці конкурсу Укрпошта ввела в обіг у 2019 році.

Конкурс Nexofil Award 2020 визначає найоригінальніші марки за найкращими дизайном, форматом, гравіюванням, офсетом, змішаним друком, базовою серією, сувенірним аркушем та інноваційністю. До складу міжнародного журі конкурсу входять президенти філателістичних федерацій та академій з різних країн світу.

Українські поштові марки — одні з кращих у світі, про що свідчать численні філателістичні нагороди. Лише минулого року марковий аркуш «Комахи України» (2018 р.в.) авторства Олександра і Сергія Харуків здобув відразу три нагороди — Grand Prix WIPA (Австрія), Nexofil Award (Іспанія) та Asiago (Італія), а поштові марки за програмою Europa на тему «Національні птахи» — «Лелека білий» та «Соловейко східний» (2019 р. в.), виконані Наталією Кохаль, здобули перше місце у конкурсі «Найкраща марка Європи — вибір колекціонера 2019». Загалом за 29 років незалежності Укрпоштою введено в обіг майже 2000 сюжетів поштових марок.

Можна влаштувати Париж у Львові! Як пройшов кінопоказ від IQOS, DTF та Планети кіно

Мисткиня - обличчя американського журналу «Ukrainian People Magazine» презентувала у Львові свою поезію

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу