Учасники флеш-мобу у Львові вшанували «кіборгів»

20:36 21 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: asv.gov.ua

У неділю, 21 січня, у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького відбувся флеш-моб, учасники якого вшанування подвигу героїв, які впродовж 242 днів обороняли Донецький міжнародний аеропорт імені Сергія Прокоф’єва.

Про це повідомили в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також розповіли: «Львів’яни та гості міста, серед яких було й чимало іноземних громадян, прослухали виступ військових музикантів. У заході, окрім військового оркестру Національної академії сухопутних військ, взяли участь оркестр Другої Галицької бригади Національної гвардії України, а також церковний хор Dominus й Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик».

«Артисти виконали музичні твори «Тишина», «Честь і слава», а також духовний гімн нашої Батьківщини «Боже Великий Єдиний» Миколи Лисенка. Начальник військового оркестру - військовий диригент Академії підполковник Богдан Катриняк розповів присутнім, що сьогодні в аеропортах Києва, Львова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Харкова та Івано-Франківська, а також містах Чернігів і Вінниця артисти сьогодні також вшанують «кіборгів», – поінформували також в академії.

Підполковник Богдан Катриняк розповів після акції: «Цим виступом ми хотіли підкреслити, що Батьківщина не забуває своїх захисників. Такі заходи у виконанні військових художніх колективів підтримують моральний дух наших воїнів. Ми багато разів знаходилися не лише у військових частинах, але й у цивільних установах та й просто на вулицях та площах міста, із концертними програмами. І всюди нас

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини