У Золочівському районі Львівщини заборонили діяльність секти догналітів (відео)

15:22 11 квітня 2014 р.


Фото: dyvys.info

За відповідне рішення проголосував на позачерговій сесії 41 депутат.

На позачерговій сесії Золочівської районної ради, яка відбулася 10 квітня 2014 року, до порядку денного було внесено питання «Про заборону діяльності Української  правовірної греко-католицької церкви та території Золочівського району». Перед депутатами та громадою виступив отець Степан Галай. Священник розповів про діяльність догналів на території Золочівщини.

За заборону діяльності «секти Догнала» на території Золочівського району, проголосував  41 депутат. Окрім цього, депутати вирішили звернутися до  Золочівської районної прокуратури, щодо ініціювання проведення перевірок, відповідними службами району, Золочівської районної громадської організації Батьки України та відділення благодійного фонду Повернення додому у селі Кругів на відповідність їхньої діяльності нормам чинного законодавства  та статуту.

Довідка:

Українська  правовірна греко-католицька церква (УПГКЦ) — незареєстрована, офіційно не визнана релігійна організація в Україні. УПГКЦ виділилась із Української Греко-Католицької Церкви у 2008—2009 роках. У церковних колах УГКЦ ця нова релігійна організація відома як «підгорецькі отці»  або «група Догнала», «догналівці», «секта Догнала» (за ім’ям засновника — Антонін Ілля Догнал).

Про це повідомляє «Золочів. нет».


Відео: TheZolochiv

dailylviv.com

До теми

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу