У Золочівському районі Львівщини заборонили діяльність секти догналітів (відео)

15:22 11 квітня 2014 р.


Фото: dyvys.info

За відповідне рішення проголосував на позачерговій сесії 41 депутат.

На позачерговій сесії Золочівської районної ради, яка відбулася 10 квітня 2014 року, до порядку денного було внесено питання «Про заборону діяльності Української  правовірної греко-католицької церкви та території Золочівського району». Перед депутатами та громадою виступив отець Степан Галай. Священник розповів про діяльність догналів на території Золочівщини.

За заборону діяльності «секти Догнала» на території Золочівського району, проголосував  41 депутат. Окрім цього, депутати вирішили звернутися до  Золочівської районної прокуратури, щодо ініціювання проведення перевірок, відповідними службами району, Золочівської районної громадської організації Батьки України та відділення благодійного фонду Повернення додому у селі Кругів на відповідність їхньої діяльності нормам чинного законодавства  та статуту.

Довідка:

Українська  правовірна греко-католицька церква (УПГКЦ) — незареєстрована, офіційно не визнана релігійна організація в Україні. УПГКЦ виділилась із Української Греко-Католицької Церкви у 2008—2009 роках. У церковних колах УГКЦ ця нова релігійна організація відома як «підгорецькі отці»  або «група Догнала», «догналівці», «секта Догнала» (за ім’ям засновника — Антонін Ілля Догнал).

Про це повідомляє «Золочів. нет».


Відео: TheZolochiv

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу