У центрі Львова облаштують ще один сухий фонтан

13:15 4 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Приватне підприємство «Патронат» розпочало на замовлення Галицької районної адміністрації Львова ремонтні роботи з реконструкції фонтану «Кульбаба».

Про це повідомили у вівторок, 4 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Після завершення робіт на площі з’явиться сухий фонтан з відкритим доступом до води».

Начальник комунального відділу Галицької районної адміністрації Львова Віктор Дубиняк зазначив: «Підрядник – приватне підприємство «Патронат» – вже розпочав підготовчі роботи з реконструкції фонтану на площі Галицькій. Територію обгородили і розпочинатимуть демонтаж існуючого фонтану. Реконструкція триватиме приблизно п’ять місяців, тобто до середини осені. Новий фонтан буде сухим, на зразок фонтану що на площі Митній. Вартість робіт становить 3,5 млн. гривень. Роботи проводяться за кошти міського бюджету Львова».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу