У центрі Львова не буде мистецького простору й коворкінгу

16:54 6 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Депутати Львівської міськради не підтримати ухвалу про створення муніципального мистецького простору та коворкінгу на площі Ринок.

Про це повідомили в четвер у прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Сьогодні, 6 червня, депутати Львівської міської ради на засіданні сесії не підтримали рішення про надання управлінню культури департаменту розвитку ЛМР приміщень на площі Ринок, 21 та 42, де планували створити простір для розвитку культури міста: коворкінг культури та муніципальний мистецький простір. За проект ухвали про надання управлінню культури департаменту розвитку в оренду нежитлових приміщень на площі Ринок, 42 проголосували 25 депутатів, а за протокольне доручення, озвучене депутатом Григорієм Козловським управлінню коменальної власності про підготовку ухвали про продаж даного приміщення на аукціоні – 18 депутатів. За ухвалу про надання управлінню культури департаменту розвитку в оренду нежитлових приміщень на площі Ринок, 21 проголосувало лише 30 депутатів».

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу