У центрі Львова не буде мистецького простору й коворкінгу

16:54 6 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Депутати Львівської міськради не підтримати ухвалу про створення муніципального мистецького простору та коворкінгу на площі Ринок.

Про це повідомили в четвер у прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Сьогодні, 6 червня, депутати Львівської міської ради на засіданні сесії не підтримали рішення про надання управлінню культури департаменту розвитку ЛМР приміщень на площі Ринок, 21 та 42, де планували створити простір для розвитку культури міста: коворкінг культури та муніципальний мистецький простір. За проект ухвали про надання управлінню культури департаменту розвитку в оренду нежитлових приміщень на площі Ринок, 42 проголосували 25 депутатів, а за протокольне доручення, озвучене депутатом Григорієм Козловським управлінню коменальної власності про підготовку ухвали про продаж даного приміщення на аукціоні – 18 депутатів. За ухвалу про надання управлінню культури департаменту розвитку в оренду нежитлових приміщень на площі Ринок, 21 проголосувало лише 30 депутатів».

dailylviv.com

До теми

17:40 24 червня 2022 р.

Львівські митці у Нью-Йорку на Манхеттені показали новий вид мистецтва

Львівські митці Олег та Олександр Денисенки через свою творчість закликають світ звернути увагу на війну в Україні. Вони представили на міжнародній арені новий вид мистецтва – гесографію. Це інноваційне поєднання прийомів скульптури, гравюри та живопису. Виставку уже представили у Нью-Йорку на Манхеттені.

Рубрика: Культура

15:32 17 червня 2022 р.

Польське радіо розпочинає шестигодинне мовлення українською мовою

Щоденні передачі Української редакції Польського радіо для закордону видовжаться з чотирьох до шести годин. Програма транслюється з Варшави українською мовою як Польське радіо для України

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу