У Трускавці сьогодні розпочинається кінофестиваль Корона Карпат

13:27 24 червня 2021 р.

Фото до новини

24 червня 2021 року о 16:00 год. відбудеться церемонія урочистого відкриття IХ Трускавецького міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат».

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

З  24-го до 27 червня 2021 року у Трускавці відбудеться IХ Трускавецький міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат». Цього року, як і у попередні, на кінофестивалі за «Золоту корону» боротимуться лише українські стрічки. Український кінематограф на повну потужність заявив про свою силу  і вміння зняти таке кіно, яке сміливо може конкурувати із зарубіжними фільмами на світових кінофестивальних майданчиках.

Серед цікавих заходів ІХ Трускавецького Міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат» – концерти та творчі зустрічі з провідними акторами України, а також творча зустріч з дітьми Бориславської спеціалізованої школи-інтернату з порушенням опорно-рухового апарату, яких привезуть на свято кіно до Трускавця.

На фестивалі традиційно буде  встановлено Бронзову плиту фільму-переможцю попереднього кінофестивалю. Учасники фестивалю побувають на круглих столах «Перспективи розвитку кіногалузі у регіонах» та «Активізація ролі молоді у процесах творення і розвитку української кіноіндустрії», майстер-класах, ознайомляться з локаціями регіону.

Кінофестиваль відбудеться за підтримки Українського культурного фонду, Державного агентства України з питань кіно, департаменту культури Львівської облдержадміністрації та Трускавецької міської ради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів