У Шевченківському гаю у Львові – ніде яблуку впасти (відео)

20:16 21 квітня 2014 р.


Фото: lviv.travel

При цьому очевидці не зауважили там сьогодні нетверезих.

Уже доброю львівською традицією стало святкувати Великдень у Шевченківському гаю. Сьогодні у музеї архітектури та побуту ніде яблуку впасти – стільки зібралося на урочистість львів’ян та гостей міста.

Дитячу галявину заполонив дзвінкий спів гурту автентичної музики «Коралі», який запрошував  гостей до Кривого танцю стежинами Шевченківського гаю. На святкуванні можна побачити справжню живу виставку вишиванок.

Майже кожен присутній вбраний у народний одяг колоритний різноманітнім куточкам України. Прикметно, і те, що з кожним роком кількість великодніх відвідувачів зростає.

Припала містянам до душі гра «Коди». У ній брали учать молоді юнаки і юнки. Хлопці – це так звані букви. Дівчата,  відповідно, цифри. У колі залишається лише один представник, який називає комбінацію із літер і цифр. Пара яка зійшлася – має поцілуватися. Цікавинка в тому, що панянкам потрібно не датися до поцілунку.

В іншому куточку Шевченківського гаю можна побачити, як місцеву святиню прикрасили картонними писанками та крашанками. Усі відвідувачі радо ділилися своїми Великодніми традиціями, адже зібралися тут українці із різних куточків Батьківщини. 

Ростислав розповідає: «У нас, на Чернігівщині, немає такої чудової традиції як Поливаний понеділок».

Хлопець додає, що на святкування уже вдруге, і зазначає: «Минулого року багато було нетверезих людей. Цьогоріч такої тенденції не спостерігаю» 

Про це повідомляє сьогодні, 21 квітня, Західна інформаційна корпорація.


Відео: Західна інформаційна корпорація

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу