У Шевченківському гаї відкриють дегустаційні тури органічної продукції

17:16 15 травня 2018 р.

  • 0
  • 783

Про це «Щоденному Львову» повідомили у Громадській спілці «Карпатський смак».

Це - спільний проект громадської спілки «Карпатський смак» і музею архітектури та побуту імені Климентія Шептицького «Шевченківський гай» за підтримки Дослідного інституту органічного сільського господарства (FIBL), Швейцарія.

Мета проекту - знайомство з культурою, традиціями виробництва давніх екологічно чистих продуктів харчування українських Карпат. Підтримка дрібних виробників (спілка об'єднує 21 виробника з 4-х областей). Формування культури споживання натуральних продуктів харчування. 

Громадська спілка «Карпатський смак» на території 4-х регіонів України (Прикарпаття, Закарпаття, Буковина та Львівщина) разом з виробниками продуктів харчування та фахівцями в галузі туризму працює над розробленням туристичного маршруту “Смак українських Карпат”, який має показати автентичність, оригінальність, унікальність та колорит Карпат, а також продемонструвати еталон смаку натуральних продуктів харчування.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:52 20 липня 2018 р.

До Львова привезли скрипку Моцарта «Costa Violine»

У неділю, 22 липня, австрійський скрипаль Франк Стадлер виконає на завершальному концерті фестивалю «LvivMozArt» скрипковий концерт Вольфганга Амадея Моцарта на його скрипці.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 393

16:15 20 липня 2018 р.

У Львові буде міжнародний музичний фестиваль «Pizzicato e Cantabile»

У міськраді запевнили: «З 23 липня до 9 серпня у Львові триватиме ІIІ Міжнародний фестиваль «Pizzicato e Cantabile», на який з’їдуться музиканти зі США, Голландії, Японії, Франції, Польщі та України».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 378