У навчальному центрі львівської військової академії висадився мистецький «десант»

11:32 28 липня 2015 р.


Фото: Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Артисти Львівщини продовжують піднімати морально-бойовий дух мобілізованих шостої черги.

Цими вихідними у 184-му навчальному центрі львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного висадився мистецький «десант». Перед мобілізованими, призваними на військову службу під час шостої черги часткової мобілізації виступили артисти та художні колективи Львівщини.

Концерти відбулися у чотирьох містечках, які знаходяться на території полігону, де групи, сформовані з мобілізованих, вже проходять військову підготовку. Одночасно у навчальному центрі триває прийом мобілізованих, тож десять відділень центру у Старичах продовжують комплектуватися курсантами, які навчатимуться за понад сотнею військових спеціальностей.

Заступник начальника 184-го навчального центру по роботі з особовим складом, підполковник Володимир Безбородов, розповів: «Враховуючи інтенсивність навчального процесу, саме під час вихідних днів, насамперед у неділю, є найбільш сприятливі умови для культурного відпочинку мобілізованих. Тож, ми активно залучаємо до співпраці творчі колективи області, які охоче ідуть нам назустріч, — зазначає  Завдяки львівським меценатам, які нещодавно подарували нашому центру компактне звукове обладнання, ми стали мобільнішими і можемо упродовж дня проводити концерти у різних містечках».

Усі концерти уНавчальному центрі відбувалися просто неба. Так, у містечку «Старий штаб» перед мобілізованими виступив рок-гурт «Рай із твоїх снів», який грає музику в стилі ліричного металу. Музиканти виконали перед мобілізованими власні композиції, які дуже сподобалися військовослужбовцям.

Після закінчення концерту соліст рок-гурту Віктор Добко повідомив: «Мені було цікаво, як військові сприймуть нашу музику, і приємно, що вони реагували на неї дуже тепло. Я отримав величезну сатисфакцію від віддачі, яка ішла від слухачів, і я бачив, що наша музика піднімає людям настрій.  Я впевнений, що підтримка військових — це святий обов’язок музикантів під час війни. Тому наш виступ – це найменше, що я можу зробити для чоловіків, які нині тут, на полігоні, готуються захищати нашу Батьківщину».

Разом із гуртом «Рай із твоїх снів» у містечку «Старий штаб» для мобілізованих українські народні та сучасні пісні виконали п’ятеро співаків із Спілки української молоді. Спершу молодь співала українські народні та сучасні пісні акапельно, згодом їм акомпанували музиканти рок-гурту, а самі мобілізовані запрошували дівчат-співачок до танцю.

Матрос Олександр Беркаєв з Одеси, який проходить у 184-му навчальному центрі навчання на водія категорії «С» у відділенні підготовки водіїв та механіків-водіїв, розповів після концерту: «Мені дуже сподобався концерт. Пісні та танці покращують наш настрій та піднімають бойовий дух. Я щиро вдячний артистам, які про нас не забули і приїхали підтримати аж на полігон».

Не менш успішними були концерти в інших містечках 184-го Ннавчального центру. Зокрема, у містечку «Острог» перед мобілізованими виступив відомий співак із Золочівщини Теодор Кукурудза, у містечку «Базове» співали львів’яни – бандуристка Наталка Кончаківська та бард Володимир Партика, а у містечку «Інженерне» – самодіяльний колектив «Лелеки» зі села Оселя Яворівського району.

До містечок «Старий штаб» та «Базове» разом з артистами приїхали священики з Івано-Франківська. Отці благословили мобілізованих на щасливу службу, окропили свяченою водою та помазали миром. А ті військовослужбовці, хто потребував духовної поради, спілкувалися з священиками віч-на-віч.

Про це повідомили на сайті львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

17:36 30 листопада 2021 р.

Алегоричну скульптуру Моцарта від Моцартеуму та Линів залишать на площі Маланюка у Львові

Депутати Львівської міської ради не підтримали петиції про демонтаж скульптури Франца Ксавера Моцарта на площі Євгена Маланюка. Рішення не набрало потрібної кількості голосів, тож скульптура залишиться на цій площі.

Рубрика: Культура

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу