У міських автобусах Львова встановлять інформаційні вказівники єдиного зразка (відео)

10:25 7 липня 2014 р.


Фото: zaxid.net

Як розповів начальник управління транспорту і зв’язку ЛМР Віктор Щир, вони з’являться ще до кінця липня.

Як повідомила сьогодні, 7 липня, «Щоденному Львову», прес-служба міської ради, начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир поінформував її, що до кінця липня у міських автобусах планують встановити єдині інформаційні вказівники. Прес-служба цитує такі його пояснення:

 «Створена трьохстороння робоча група – влада в особі управління транспорту та зв’язку ЛМР, перевізники - усі АТП та ЛКП «Львівелектротранс» і три громадські організації, які цікавляться пасажирськими перевезеннями. Ця робоча група створена в травні, вже проведено три засідання, четверте заплановано провести у липні. 

На засіданнях робочої групи ми відпрацювали практичні питання, які стосуються усіх перевізників. Це інформаційні вказівники в автобусах по категоріях маршрутних таксі, великих автобусів.

Ці вказівники мають бути єдиного кольору, єдиного розміру – вони мають бути одного кольору, одного розміру, відповідати європейським вимогам. Дизайн табличок вже розроблено.

Минулого тижня була нарада з керівниками АТП, де було вирішено, що до кінця липня ця робота має бути завершена. Кожне транспортне підприємство фінансує виготовлення табличок для своїх маршрутів.

Також на засіданні робочої групи відпрацювали нову методику перевірок автобусів. Ще одне питання, яке ми відпрацювали на засіданнях – це методика перевірки транспортних засобів та маршрутів пасажирських перевезень.

Ми відпрацювали не тільки теорію, але й розробили та затвердили картку, по якій здійснюється перевірка. Зараз ми працюємо з перевізниками, щоб до кінця липня закінчити роботи з вказівниками. 

Перевірки вже здійснюються, громадські активісти уже працюють у цьому напрямку, і перевізники свої маршрути перевіряють, і управління транспорту та зв’язку ЛМР теж працює за цією новою методикою. В результаті перевірок низка водіїв притягнута до адміністративної відповідальності».

dailylviv.com

До теми

19:01 27 червня 2022 р.

10-річний херсонець організував співочий тур Яворівським районом і зібрав 40 тис грн для ЗСУ

Сьогодні, начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський нагородив юного співака з Херсонщини - Зарічного Максимка Сергійовича, який організовує благодійні концерти у Яворівському районі на підтримку Збройних сил України.

Рубрика: Культура

17:40 24 червня 2022 р.

Львівські митці у Нью-Йорку на Манхеттені показали новий вид мистецтва

Львівські митці Олег та Олександр Денисенки через свою творчість закликають світ звернути увагу на війну в Україні. Вони представили на міжнародній арені новий вид мистецтва – гесографію. Це інноваційне поєднання прийомів скульптури, гравюри та живопису. Виставку уже представили у Нью-Йорку на Манхеттені.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу