У межах Форуму видавців у Львові проведуть «Тиждень сучасної драматургії»

20:05 8 вересня 2015 р.


Фото: зі сторінки Форуму видавців в інтернет-мережі «Facebook»

За п’ять днів можна буде побачити всі вистави львівських театрів.

У межах Форуму видавців у Львові проведуть «Тиждень сучасної драматургії». За п’ять днів – з 8 до 13 вересня під час «Тижня сучасної драматургії» охочі зможуть побачити всі вистави львівських театрів – за текстами сучасної драматургії.

Новинкою програми будуть сценічні читання п’єс британських, польських та українських драматургів. Зокрема на глядачів чекають втілення трьох п’єс найкращих британських авторів останнього десятиліття, робота над якими проводилась за підтримки Британської ради в Україні (10-12 вересня о 13:00).

Буде також можливість побачити читання-проекти від Першої сцени сучасної драматургії за текстами «7 історій та інші п’єси» Моріса Панича (10 вересня об 11:00), «Полярники» Марії Вакули (10 вересня о 19:00) та «Бургомістр» Малґожати Сікорської-Міщук (12 вересня о 19:00). Також у програмі – презентації книг, дискусія про «Тексти і театр” (9 вересня о 15:00) і прем’єра фільму «Про героїв і не тільки» – спільної роботи групи театральних митців (13 вересня о 15:00).

Спільно з Форумом видавців над програмою працювали Мистецька майстерня «Драбина» та Львівський академічний театр імені Леся Курбаса. Координатор – Вікторія Швидко. Сторінка програми – за цим посиланням https://www.facebook.com/events/1487655618217566/

Про це повідомили сьогодні, 8 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

16:02 21 жовтня 2021 р.

У Львові постав оновлений скорботний Христос

У межах українсько-польської програми «Збереження спільної культурної спадщини» відреставрували колону з фігурою скорботного Христа, що на вул. Зеленій у Львові.

Рубрика: Культура

12:56 21 жовтня 2021 р.

Зали Львівського музею історії релігії відреставрують за 20 млн грн

За гроші держбюджету відреставрують ще один об’єкт на Львівщині. Йдеться про експозиційні зали Львівського музею історії релігії. Орієнтовна вартість реставраційних робіт складає близько 20 млн гривень.

Рубрика: Культура

11:46 20 жовтня 2021 р.

У Львові Іван Остапович перезапустить міське управління культури

Відтепер управління культури Львівської міської ради очолюватиме Іван Остапович, який упродовж останніх 4 років був директором Львівського будинку органної та камерної музики.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу