У Львові зібрали для бібліотек Артемівська 1400 книг

13:10 21 вересня 2014 р.

Отар Довженко й книги, зібрані у Львові для бібліотек Артемівська на Донеччині

Отар Довженко й книги, зібрані у Львові для бібліотек Артемівська на Донеччині
Фото: зі сторінки Отара Довженка в інтернет-мережі «Facebook»

Про це повідомив журналіст і письменник Отар Довженко, який також зазначив: «Якщо хтось із кандидатів у депутати і т.п. хоче попіаритись, узявши на себе витрати на доставку книжок до Артемівська, ласкаво просимо».

Журналіст і письменник Отар Довженко повідомив у соцмережі, що 1400 книг, зібраних за ініціативою спільноти «Економічний бойкот регіоналів. Львів» для бібліотек міста Артемівська на Донеччині, посортовані й розкладені у 30 картонних коробок. Він також додав: «Плюс невизначена кількість журналів, які ми не рахували». А вчора Отар Довженко розповів також:

«Друзі, ситуація з книжками для Артемівська така. Сьогодні-завтра я позаклеюю коробки з книжками.

Підрахунок на калькуляторі «Нової пошти» показав, що доставка цього всього в Артемівськ на комерційних засадах коштує як бронежилет. Тому все-таки буду шукати можливість некомерційної доставки.

(Принагідно, якщо хтось із кандидатів у депутати і т.п. хоче попіаритись, узявши на себе витрати на доставку книжок до Артемівська, ласкаво просимо. Забезпечу піар та паблісіті.) 

Є певні варіанти, але вони пересувають відправку книжок на кінець місяця. Хотілося би скоріше, звичайно. Мої котики підозріло принюхуються до коробок).

UPD: Ніби є варіант, у понеділок з'ясуємо. Всім дякую за підтримку».

Отар Довженко повідомив це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу