У Львові зібрали для бібліотек Артемівська 1400 книг

13:10 21 вересня 2014 р.

  • 0
Отар Довженко й книги, зібрані у Львові для бібліотек Артемівська на Донеччині

Отар Довженко й книги, зібрані у Львові для бібліотек Артемівська на Донеччині
Фото: зі сторінки Отара Довженка в інтернет-мережі «Facebook»

Про це повідомив журналіст і письменник Отар Довженко, який також зазначив: «Якщо хтось із кандидатів у депутати і т.п. хоче попіаритись, узявши на себе витрати на доставку книжок до Артемівська, ласкаво просимо».

Журналіст і письменник Отар Довженко повідомив у соцмережі, що 1400 книг, зібраних за ініціативою спільноти «Економічний бойкот регіоналів. Львів» для бібліотек міста Артемівська на Донеччині, посортовані й розкладені у 30 картонних коробок. Він також додав: «Плюс невизначена кількість журналів, які ми не рахували». А вчора Отар Довженко розповів також:

«Друзі, ситуація з книжками для Артемівська така. Сьогодні-завтра я позаклеюю коробки з книжками.

Підрахунок на калькуляторі «Нової пошти» показав, що доставка цього всього в Артемівськ на комерційних засадах коштує як бронежилет. Тому все-таки буду шукати можливість некомерційної доставки.

(Принагідно, якщо хтось із кандидатів у депутати і т.п. хоче попіаритись, узявши на себе витрати на доставку книжок до Артемівська, ласкаво просимо. Забезпечу піар та паблісіті.) 

Є певні варіанти, але вони пересувають відправку книжок на кінець місяця. Хотілося би скоріше, звичайно. Мої котики підозріло принюхуються до коробок).

UPD: Ніби є варіант, у понеділок з'ясуємо. Всім дякую за підтримку».

Отар Довженко повідомив це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура