У Львові збирають українські книжки для Донбасу

13:21 12 серпня 2014 р.

  • 0
  • 2184

Цього тижня пункт прийому книжок працюватиме з вівторка до п’ятниці з 11.00 до 14.00 за адресою вул. Коперника, 42 (Будинок учителя), 2-й поверх. Також з цього тижня починає роботу новий пункт збору літератури в книгарні "Є" (проспект Свободи, 7), який працюватиме з 9.00 до 21.00.

Найближчими днями заплановане відкриття відділу української книги в бібліотеці одного зі звільнених міст Донбасу. Про це повідомляють активісти ініціативи «Відкрий українське». Активісти звертаються до львів’ян з проханням принести сучасну україномовну літературу, оскільки волонтери проекту вирушать на Донбас вже цього тижня.

Співкоординатор ініціативи «Відкрий українське» Роман Брезіцький зазначив, що найбільше на Сході потребують сучасної української літератури.

«Ми вже не вперше передаємо літературу на Схід. Ця акція - спільна ініціатива бібліотек міста та наших волонтерів. Бібліотекарі повідомили, що є велика потреба у сучасній літературі, оскільки надходження українських книжок за останні роки були мізерними. Також актуальною залишається історична література, романи, поезія, журнали, адже кошти на передплату україномовної періодики не надавали», - повідомив Роман Брезіцький.

Місто, в яке вирушать львівські активісти, наразі не розголошують з міркувань безпеки. Інформацію про нього і перебіг заходу буде оприлюднено в день презентації.

Цього тижня пункт прийому книжок працюватиме з вівторка до п’ятниці з 11.00 до 14.00 за адресою вул. Коперника, 42, (Будинок учителя) 2-й поверх. Також з цього тижня починає роботу новий пункт збору літератури в Книгарні "Є" (проспект Свободи, 7), який працюватиме з 9.00 до 21.00.

Телефон для коментарів (098) 88-88-781. Про це "Щоденному Львову" повідомив журналіст Володимир Перегінець.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:00 19 серпня 2019 р.

На Львівщині буде літня школа іконопису

23 серпня у монастирі святого Онуфрія в селі Лаврів у Старосамбірському районі Львівської області розпочнуться навчання в літній школа іконопису, які триватимуть до 30 серпня.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 555

13:00 19 серпня 2019 р.

Забудовник погодився реконструювати у Львові мозаїку

У понеділок, 19 серпня, до Львівської міськради надійшов лист від власника ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» щодо ситуації, яка склалась довкола будівництва на місці колишнього магазину «Океан».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 579