У Львові збирають українські книжки для Донбасу

13:21 12 серпня 2014 р.

  • 0

Цього тижня пункт прийому книжок працюватиме з вівторка до п’ятниці з 11.00 до 14.00 за адресою вул. Коперника, 42 (Будинок учителя), 2-й поверх. Також з цього тижня починає роботу новий пункт збору літератури в книгарні "Є" (проспект Свободи, 7), який працюватиме з 9.00 до 21.00.

Найближчими днями заплановане відкриття відділу української книги в бібліотеці одного зі звільнених міст Донбасу. Про це повідомляють активісти ініціативи «Відкрий українське». Активісти звертаються до львів’ян з проханням принести сучасну україномовну літературу, оскільки волонтери проекту вирушать на Донбас вже цього тижня.

Співкоординатор ініціативи «Відкрий українське» Роман Брезіцький зазначив, що найбільше на Сході потребують сучасної української літератури.

«Ми вже не вперше передаємо літературу на Схід. Ця акція - спільна ініціатива бібліотек міста та наших волонтерів. Бібліотекарі повідомили, що є велика потреба у сучасній літературі, оскільки надходження українських книжок за останні роки були мізерними. Також актуальною залишається історична література, романи, поезія, журнали, адже кошти на передплату україномовної періодики не надавали», - повідомив Роман Брезіцький.

Місто, в яке вирушать львівські активісти, наразі не розголошують з міркувань безпеки. Інформацію про нього і перебіг заходу буде оприлюднено в день презентації.

Цього тижня пункт прийому книжок працюватиме з вівторка до п’ятниці з 11.00 до 14.00 за адресою вул. Коперника, 42, (Будинок учителя) 2-й поверх. Також з цього тижня починає роботу новий пункт збору літератури в Книгарні "Є" (проспект Свободи, 7), який працюватиме з 9.00 до 21.00.

Телефон для коментарів (098) 88-88-781. Про це "Щоденному Львову" повідомив журналіст Володимир Перегінець.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:15 13 грудня 2019 р.

У Львові влаштують Андріївські вечорниці

У п’ятницю, 13 грудня, в Львівському палаці мистецтв відбудуться Андріївські вечорниці з традиційними ворожіннями, забавами та запальною етновечіркою.

Рубрика: Культура

14:30 12 грудня 2019 р.

2020-й буде у Львові «Роком культури»

2020 рік стане «Роком культури» у Львові – першим кроком для цього стало підтримання на сьогоднішній сесії міської ради ухвали «Про затвердження Програми «Львів 2020: Фокус на культуру».

Рубрика: Культура

13:07 12 грудня 2019 р.

У Львові пропонують винести різдвяний дідух 24 грудня, а не 6-го січня

У Львові пропонують винести різдвяний дідух 24 грудня - як символічний перехід до спільної зі світом дати святкування Різдва Христового Розпочати перехід на проведення основних тематичних подій святкування Різдва не тільки у січні. Також організувати культурні, освітні, розважальні заходи, надсилати офіційні вітальні листи, присвячені Різдву Христовому, саме до 25 грудня.

Рубрика: Культура