У Львові збудують нові сучасні конференц-центр і виставковий зал

18:56 26 лютого 2015 р.


Фото: stadion.lviv.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, депутати ЛМР погодили резервування ділянок для будівництва багатофункційного комплексу.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 26 лютого, «Щоденному Львову»:

«Сьогодні під час засідання сесії Львівської міської ради було погоджено резервування ділянок на вулиці Стрийській й кільцевій дорозі для будівництва багатофункційного комплексу – конференц-центру та виставкового залу. Як зазначають у департаменті розвитку, відсутність нового сучасного конференц-центру є одним із ключових недоліків міста у його конкурентоспроможності  у сегменті ділової гостинності. Директор ЛКП «Агенція з підготовки подій» департаменту розвитку ЛМР Ліна Остапчук розповіла також:

«На даний час Львів має можливість приймати малі (менше 249 учасників) та середні (250 – 499 учасників) конференції. До цього часу у місті немає відповідно обладнаних приміщень та інфраструктури для проведення великих міжнародних конференцій (більше 1000 учасників) на належному рівні.

Відсутність нового сучасного конференц-центру є одним із ключових недоліків міста у його  конкурентоспроможності  у сегменті ділової гостинності. Запланований термін будівництва – 18 місяців.

Даний конференц-центр дасть можливість створити близько 3000 нових робочих місць.  Цього року ми плануємо розробку техніко-економічного обгрунтування, а опісля цього будемо шукати інвестора для даного проекту.

Планується, що конференц-центр, окрім численних національних конференцій, зможе приймати орієнтовно 35 міжнародних конференцій в рік, що дасть майже 27 тисяч додаткових ділових туристів щорічно».

dailylviv.com

До теми

11:45 28 вересня 2021 р.

Дах каплиці Трьох Святителів - в аварійному стані: починають реставрацію

У каплиці Трьох Святителів, яка є компонентом ансамблю Успенської церкви – пам’ятки архітектури національного значення, встановили риштування для реставрації даху. Також будуть відреставровані і хрести, що розміщені на куполах каплиці. Їх вже демонтували.

Рубрика: Культура

14:21 25 вересня 2021 р.

Церква Гефсиманія - дім, у якому творять Добро (фото, відео)

Про євангельську церкву «Гефсиманія», що розташована на перехресті вулиць Кульпарківська-Антоновича, знають не так вже й багато львів’ян. Це не дивно, адже її пастори і віряни не розвішують по місту білбордів і майже не з’являються у ЗМІ.

Рубрика: Культура

13:43 25 вересня 2021 р.

Нове будівництво на вул. Стефаника у Львові: двір перекриють від опадів, - мерія дозволила (відео)

На вул. Стефаника, 3 Львівська галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького планує облаштувати сучасний мистецький простір, що також передбачає спорудження фондосховищ.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу