У Львові завершився конкурс проектів облаштування «Місць щасливих людей»

17:25 14 грудня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Архітектурний конкурс «Місця щасливих людей» – Львів» в інтернет-мережі «Facebook»

Перемогла пропозиція дніпропетровських дизайнерів Валерія та Катерини Кузнєцових.

«Журі підбило підсумки бліц-конкурсу на проект облаштування інтерактивного громадського простору «Місце щасливих людей» та оголосило переможцем відому дніпропетровську студію дизайну «decorkuznetsov», – повідомили сьогодні, 14 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Перед учасниками конкурсу стояло завдання створити проект цілісного сучасного інтерактивного громадського простору, що містив би арт-об’єкт(и), присвячені творчості Андрія Кузьменка. Простір можна було розглядати як «мистецьку платформу», на якій талановиті й активні люди зможуть презентувати свої творчі доробки у сфері музики, просвітництва та образотворчого мистецтва.

До участі у конкурсі було подано шість проектів, серед яких чотири – львівських авторів, один – київських, та один – дніпропетровської студії «decorkuznetsov», дизайнерів Валерія та Катерини Кузнєцових, який і став переможцем. Студія спеціалізується на предметному й інтер’єрному дизайні.

Валерій – постійний учасник та лауреат дизайнерських конкурсів і виставок в Україні та за кордоном. У 2015 році студія отримала авторитетну в галузі дизайну нагороду «Red Dot Design Award», що надається європейським інститутом Центр дизайну в Ессені за проект Smart Door (розумні двері) http://decorkuznetsov.com/news/reddot/reddot.html.

Проект переможців передбачає створення інтерактивного громадського простору з функціями імпровізованої сцени, груп лавок, зони схилу з сидіннями, паркуванням велосипедів, арт-об’єктом «нерв», арт-об’єктами з дерева та металу, різнопланового освітлення. Автори проекту зазначають: «Пульс, ритм, нерв, рух, боротьба, звукові та голосові вібрації – це образи, які ми використовуємо в нашому проекті. Діяльність Кузьми Скрябіна була досить багатогранна, і ми намагалися виразити на невеликій ділянці землі в образах його творчість та силу впливу».

Друге місце посів проект відомого київського архітектора Сергія Махно, який запропонував створити міні-парк пам’яті музиканта та відобразити цінності його особистості в міському просторі, а саме: щирість, пристрасть, справжню дружбу, правду тощо. Девізом проекту є цитата з пісні Скрябіна: «Життя красиве, коли кольорове. Значить получилося, дякувати Богу...».

Третє місце посів проект молодих львівських ландшафтних архітекторів Соломії Максим та Віктора Собчука. Соломія також відома розробкою концепції створення ландшафтного індустріального парку на вулиці Липинського. З усіма проектами, поданими на конкурс, можна детальніше ознайомитись на сторінці конкурсу у фейсбуці: https://www.facebook.com/miscja/?fref=ts  

До роботи конкурсного журі долучилися головний архітектор Юліан Чаплінський, головний художник Віктор Пецух, начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко-Швець, член правління ЛОО НСАУ Богдан Гой, засновник Музею ідей Олесь Дзиндра, художник Влодко Кауфман, заслужений архітектор Віктор Романинець, архітектор Ігор Куляса, батьки музиканта Андрія Кузьменка пані Ольга та пан Віктор Кузьменки. 

Нагадаємо, що конкурс фінансується Благодійним фондом імені Кузьми Скрябіна. Фінансування реалізації проекту буде здійснюватись як з бюджету міста (благоустрій громадського простору), так і за кошти Благодійного фонду імені Кузьми Скрябіна. Замовлення та розробка робочого проекту планується на першу половину 2016 р., восени заплановано розпочатися підготовчі роботи.

Реалізація проекту планується на 2017 рік. Матеріали конкурсу доступні за посиланням: https://drive.google.com/folderview?id=0B7-4vXgbVvhTflZDMUxiNGNsb2FscW1PeXJfYzh3eHRZM3ZuVTQxR2ZEblpYbUtVQjhVaGM&usp=sharing».

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу