У Львові завершують оновлення дитячого клубу «Колібрі»

14:30 21 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/igor.zinkevych

Незабаром у Львові відбудеться відкриття оновленого, сучасного дитячого клубу «Колібрі», розташованого на вулиці Пасічній, 64.

Про це повідомив у середу, 21 серпня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» депутат Львівської міської ради й голова виконкому громадської організації «Варта 1» Ігор Зінкевич, який також розповів: «Наразі там завершуються ремонтні роботи, проте вже у вересні заклад відкриє двері для юних відвідувачів».

«Цей клуб буде унікальним тому, що там функціонуватиме спеціально обладнана кімната для занять дітей з аутизмом», – поінформував також Ігор Зінкевич так опублікував фото з вулиці Пасічної.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

12:01 13 лютого 2020 р.

Площу Коліївщини обіцяють впорядкувати мерія і єврейська громада

12 лютого між управлінням охорони історичного середовища ЛМР, ГО «Центр міської історії центрально-східної Європи», ГО «Лабораторія міського простору», Єврейською релігійною громадою прогресивного іудаїзму «Тейва» у Львові, Почесним Консульством Держави Ізраїль у Західному регіоні України, благодійним фондом «Бней Бріт Леополіс» імені Еміля Домбергера, Львівським товариством єврейської культури імені Шолом-Алейхема й Всеукраїнським єврейським благодійним фондом «Хесед-ар'є» підписано Меморандум про співпрацю в напрямку збереження єврейської спадщини у Львові.

Рубрика: Культура