У Львові завершується Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев»

19:12 5 жовтня 2014 р.

  • 0
Євгена Кравс / «День»

Євгена Кравс / «День»
Фото: Фрагмент вистави Театру ім. Марії Заньковецької, який також взяв участь у «Золотому Леві», «Назар Стодоля» за Тарасом Шевченком

Організатори заходу декларували, що перерахують половину коштів від реалізації квитків на підтримку армії.

Міжнародному театральному фестивалю «Золотий лев-2014» уже 25-й минув. Цього року фест перебігав із 27 вересня до 5 жовтня.

Зважаючи на ситуацію в країні, «Лев-2014» проходив під гаслом «Схід і Захід разом!». Львів’яни та гості міста мали можливість побачити на сценах львівських театрів вистави колективів із Німеччини, Білорусі, Польщі та України.

За словами організатора і незмінного впродовж чверті століття директора заходу Ярослава Федоришина, театральні трупи з-за кордону привезли свої вистави до Львова для того, щоби «підтримати українське театральне мистецтво і бути разом із Україною у складний для ней час». Важливо, що у репертуарній афіші фестивалю були вистави театрів зі Сходу України, зокрема – з Луганська.

Це спектаклі «Сон» Луганського академічного обласного театру ляльок та «Кольори» Луганського академічного обласного російського драматичного театру. Остання фестивальна вистава, а це «Квітка Будяк» Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, розпочалася у Театрі імені Марії Заньковецької о 19.00.

Організатори розраховували, що відвідають вистави «Лева» щонайменше 30 тисяч глядачів, і декларували, що половину коштів від реалізації квитків перерахують на підтримку армії. «Інформацію про те, скільки насправді публіки було на фестивалі, читайте у найближчих числах «Дня» – повідомили сьогодні, 5 жовтня, львівський кореспондент столичної газети «День» Тетяна Козирєва.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

Останні новини

Львівська обласна інфекційна лікарня буде базовим закладом протидії коронавірусу

На Львівщині пошкодили банер із фотографіями Героїв Небесної сотні

Всеукраїнський форум місцевого самоврядування пройде у Львові увосьме

Шахти працюватимуть до отримання гірниками іншої роботи, – Президент

У Львівській ОДА пообіцяли завершити реставрацію вежі монастиря

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу