У Львові завершується Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев»

19:12 5 жовтня 2014 р.

  • 0
  • 2505

Євгена Кравс / «День»
Фото: Фрагмент вистави Театру ім. Марії Заньковецької, який також взяв участь у «Золотому Леві», «Назар Стодоля» за Тарасом Шевченком

Організатори заходу декларували, що перерахують половину коштів від реалізації квитків на підтримку армії.

Міжнародному театральному фестивалю «Золотий лев-2014» уже 25-й минув. Цього року фест перебігав із 27 вересня до 5 жовтня.

Зважаючи на ситуацію в країні, «Лев-2014» проходив під гаслом «Схід і Захід разом!». Львів’яни та гості міста мали можливість побачити на сценах львівських театрів вистави колективів із Німеччини, Білорусі, Польщі та України.

За словами організатора і незмінного впродовж чверті століття директора заходу Ярослава Федоришина, театральні трупи з-за кордону привезли свої вистави до Львова для того, щоби «підтримати українське театральне мистецтво і бути разом із Україною у складний для ней час». Важливо, що у репертуарній афіші фестивалю були вистави театрів зі Сходу України, зокрема – з Луганська.

Це спектаклі «Сон» Луганського академічного обласного театру ляльок та «Кольори» Луганського академічного обласного російського драматичного театру. Остання фестивальна вистава, а це «Квітка Будяк» Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, розпочалася у Театрі імені Марії Заньковецької о 19.00.

Організатори розраховували, що відвідають вистави «Лева» щонайменше 30 тисяч глядачів, і декларували, що половину коштів від реалізації квитків перерахують на підтримку армії. «Інформацію про те, скільки насправді публіки було на фестивалі, читайте у найближчих числах «Дня» – повідомили сьогодні, 5 жовтня, львівський кореспондент столичної газети «День» Тетяна Козирєва.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:28 19 вересня 2019 р.

У Львові створять сучасну мистецьку галерею

У четвер, 19 вересня, на сесії Львівської міської ради підтримали 37-ма голосами передачу міському Палацу культури імені Гната Хоткевича в оренду нежитлових приміщень на вулиці Стефаника, 11.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 417

Останні новини

У львівському ліцеї долучилися до естафети «Булінг stops тут»

Львівські спецпризначенці тренуються на Яворівщині

Ярмарок ретротехніки й запчастин пройде у Львові вдев’яте

У Львові перекриють частину вулиці Під Дубом

575-річчя селища поблизу Львова святкуватимуть різноманітно

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу