У Львові запрацювала «Smart»-бібліотека

16:00 22 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 22 лютого, на вулиці Ковалика, 1 у мікрорайоні Рясне відкрили «Smart»-бібліотеку.

Про це повідомили сьогодні, 22 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Простір облаштований за усіма сучасними вимогами щодо функціональності – є зони для читання, для ігор та відпочинку. Наступні відкриття – «URBAN»-бібліотека на вулиці Устияновича, 4, трохи згодом – відкриття «Сенсотеки» на вулиці Самчука, 22, та «Іннотеки» на вулиці Городоцькій, 281. Ці об’єкти зараз перебувають в ремонті».

«Приміщення для «Smart»-бібліотеки мікрорайоні Рясне було придбане разом з меблями та обладнанням (комп’ютери, копіювальна техніка, плазмовий телевізор, графічний планшет, електронні книжки, сенсорна дошка) у грудні торік за 7,7 млн. гривень. Директор департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда розповіла: «Тепер бібліотека технічно обладнана для проведення смарт-навчання та має усі можливості для креативного проведення часу молоді та організації дитячого дозвілля. Бібліотека пропонує такі напрямки діяльності: нові й найцікавіші книги, клуб настільних ігор, англійська для молоді та комплексні заняття англійською мовою для дошкільнят, комп’ютерна грамотність, кінопокази та скайп-конференції. Вже заплановані арт-проект «Автограф» та урбан-проект «Простір».

«Під час відкриття smart-бібліотеки була представлена спеціальна цифрова виставка сканованих об’єктів та скульптур доповненої реальності від «Pixelated Realities», яку привезли з Одеси. Ця виставка триватиме протягом тижня. Діти можуть «поспілкуватись» з віртуальним королем Данилом Галицьким, а також побачити оцифровані споруди», – поінформували також у міськраді.

«У день відкриття заплановано багато цікавих заходів. Окрім презентації «Smart»-бібліотеки, буде навчання з користування інтерактивною дошкою, конкурс талантів «Х-фактор», кіноперегляд «Доторкнись та побач» з Анною Матійченко (у рамках проекту рівності «Бібліотека для всіх: інклюзія в дії») та ігрова майстерка «Творчий дотик» (з використанням графічних планшетів)», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:36 1 жовтня 2020 р.

Фольк-рок гурт зі Львова, якому пропонують прописку в Польщі, відрядждає на місцеві вибори половину музикантів

Фольк-рок гурт зі Львова "Joryj Kłoc", якому пропонують сценічну прописку в Польщі, відрядждає на місцеві вибори двох своїх музиквнтів із чотирьох - Любомира Сопільника і Павла Гоца.

Рубрика: Культура

22:02 29 вересня 2020 р.

Львівський художник закликав не перетворювати туризм на сферу готелів і дешевого пива

Тільки тоді Львів буде по-справжньому привабливим для туристів, коли, окрім добрих харчів і комфортних готелів, ми запропонуємо їм цікаві культурні заклади.

Рубрика: Культура

13:26 29 вересня 2020 р.

Львівській національній філармонії присвоїли ім'я відомого композитора

Сьогодні, 29 вересня, Львівська обласна рада проголосувала за присвоєння імені Мирослава Скорика комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівська національна філармонія".

Рубрика: Культура

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу