У Львові запланували відреставрувати 50 історичних брам і вхідних дверей

11:30 13 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР запевнили: «Архітектурно-археологічна служба» планує реалізувати 50 заявок від мешканців на співфінасування реставрації вхідних дверей і брам».

Про це повідомили сьогодні, 13  квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували:» «Архітектурно-археологічна служба», яке діє при управлінні охорони історичного середовища Львівської міськради, відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР, продовжує програму співфінансування реставрації історичних дверей і брам, започаткованої в рамках українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» («GIZ»), який діяв у Львові з 2009 до 2017 року. Цьогоріч мають намір відреставрувати 50 об’єктів. Станом на сьогодні від мешканців подано 29 заявок. Усіх, хто бажає долучитися до цієї програми, просять подавати заявки за адресою: вулиця Валова, 20, кабінет №12, або телефоном 297-51-32».

Більше інформації – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

12:24 23 жовтня 2021 р.

Під Львовом реставрують 265-річну церкву: за роботами наглядатиме екскерівниця відділу Укрзахідпроєктреставрації

На хуторі Гомулець /с. Воля Гомулецька, що належить до Львівської територіальної громади, відреставрують церкву святої Трійці – пам’ятку архітектури національного значення. Церкві – 265 років і вона збережена у майже незмінному вигляді та вже років 20 потребує комплексних реставраційних робіт.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу