У Львові заплановано відреставрувати в 2015 році тринадцять балконів

11:56 17 липня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Зокрема збираються відновлювати балкони на площі Осмомисла й вулицях Братів Рогатинців, Герцена, Замарстинівській, Куліша, Курбаса й Просвіти.

За інформацією управління охорони історичного середовища ЛМР, в цьому році заплановано провести реставрацію та капітальний ремонт 13 балконів. Зокрема, будуть реставрувати балкони на площі Осмомисла, 1 (один балкон) і вулицях Герцена, 4 (чотири балкони) Просвіти, 6 (два балкони), Курбаса, 8 (один балкон), Замарстинівській, 3 (два балкони); Братів Рогатинців, 45 (один балкон), Куліша, 33 (два балкони). Також заплановано завершити реставрацію балконів на вулиці Хмельницького, 5.

Цього року завершено реставрацію балконів на вулиці Бандери, 1 та капітальний ремонт балконів на вулиці Хмельницького, 5. У 2014 році проведено реставрацію 20 балконів у 13 пам’ятках архітектури і капітальний ремонт п’яти балконів у чотирьохх будинках, які не є пам’ятками архітектури. Загалом відновлено 25 балконів у 17 будинках.

Зокрема, у зоні ЮНЕСКО проведено реставрацію 11 балконів на шести пам’ятках архітектури і капітальний ремонт одного балкону. Як зазначили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, три балкони було відновлено за кошти міського бюджету, а решта – у співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Про це повідомили сьогодні, 17 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

21:25 3 грудня 2021 р.

Львів’ян кличуть на органний фестиваль, який стартує 5 грудня

У неділю у Львівському органному залі розпочнеться ХІ Міжнародний органний фестиваль, на якому звучатиме релігійна та класична музика, а також нові твори сучасних композиторів.

Рубрика: Культура

11:51 3 грудня 2021 р.

Музичний сквер Трускавця потрапив до Національного реєстру рекордів України

У Трускавці завдяки конкурсу проєктів місцевих ініціатив створили музичний сквер як освітньо-відпочинковий простір на території позашкільного навчального закладу Трускавецької дитячої школи мистецтв ім.Р.Савицького.

Рубрика: Культура

11:30 2 грудня 2021 р.

Львівські подарунки дітям з сімей переселенців зі Сходу: біля ялинки у костелі

Львів’ян запрошують долучиться до благодійної акції з нагоди дня святого Миколая, яка відбудеться в костелі святого Антонія Падуанського (вул. Личаківська, 49).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу