У Львові захисникам України передали десять тисяч яблук, груш і слив

17:16 19 серпня 2020 р.

Спільнота Гарнізонного храму та капелани передали військовим Львову понад 5 тон фруктів.

У День Преображення Господнього або, як його називають в народі, Яблучного спасу, спільнота Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла та капелани, передали військовим Львову понад 5 тон овочів та фруктів. 

Традиційні у цей день подарунки отримали військовослужбовці Збройних сил, прикордонники, військова служба правопорядку, нацгвардійці та курсанти Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. 

У 2 Галицьку бригаду фрукти привіз капелан отець Андрій Сіданич. Разом з нацгвардійцями капелан помолився та освятив дарунки, після чого усі могли пригоститись смаколиками. Як зазначив отець Андрій, така традиція, дарувати фрукти військовим у цей день, виникла щонайменше шість років тому.

«Направду, я навіть точно і не згадаю, коли ми розпочали саме у ДеньПреображення Господнього возити фрукти військовим, - говорить отець Андрій, - можливо 6 років тому, а можливо і більше. Дуже цікаво, що коли приїздимо закуповувати, то інші купують кілограмами, а ми по 5000 тисяч яблук, 5000 тисяч груш».

Помаранчевий Львів відзначить День незалежності на свіжому повітрі.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу