У Львові з 11:00 до 16:00 триватиме книжковий розпродаж для літніх людей

10:24 17 жовтня 2015 р.


Фото: galnet.org

Благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання» відбудеться в книгарні «Книжковий дворик» на вулиці Винниченка, 4.

«У суботу, 17 жовтня, з 11:00 до 16:00 у книгарні «Книжковий дворик» на вулиці Винниченка, 4 у межах благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання» відбудеться розпродаж книжок для пенсіонерів. Кожен пенсіонер отримає знижку в розмірі 20 гривень на одну книжку від ГО «Форум видавців», але при пред’явленні пенсійного посвідчення», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Цю ініціативу підтримала директорка книгарні «Книжковий дворик» Любов Хомчак і звернулась до львівських видавництв надати додаткову знижку 20 гривень на книжку.

Отож, пенсіонери зможуть придбати свої книги за доступними цінами (20+20=40 гривень; мінус 40 гривень на одну книжку). В розпродажі візьмуть участь більше десяти видавництв – «Апріорі», «Тріада плюс», «Урбіно», «Піраміда», «Аверс», «Літопис», «Астролябія», «Світ», «Срібне слово», «Каменяр» та «Астролябія».

Благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання» цього року у Львові відбулась вже вчетверте під час «Форуму видавців». Як і минулі роки, це велика соціальна кампанія, спрямована на задоволення інтелектуальних потреб старшого покоління, соціалізацію пенсіонерів, їх залучення до культурних активностей та спілкування, а також популяризацію позитивного ставлення до старості та толерантності до літніх людей у суспільстві».

dailylviv.com

До теми

13:36 1 жовтня 2020 р.

Фольк-рок гурт зі Львова, якому пропонують прописку в Польщі, відрядждає на місцеві вибори половину музикантів

Фольк-рок гурт зі Львова "Joryj Kłoc", якому пропонують сценічну прописку в Польщі, відрядждає на місцеві вибори двох своїх музиквнтів із чотирьох - Любомира Сопільника і Павла Гоца.

Рубрика: Культура

22:02 29 вересня 2020 р.

Львівський художник закликав не перетворювати туризм на сферу готелів і дешевого пива

Тільки тоді Львів буде по-справжньому привабливим для туристів, коли, окрім добрих харчів і комфортних готелів, ми запропонуємо їм цікаві культурні заклади.

Рубрика: Культура

13:26 29 вересня 2020 р.

Львівській національній філармонії присвоїли ім'я відомого композитора

Сьогодні, 29 вересня, Львівська обласна рада проголосувала за присвоєння імені Мирослава Скорика комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівська національна філармонія".

Рубрика: Культура

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу