У Львові визначився переможець конкурсу льодових скульптур

09:15 4 січня 2018 р.


Фото: 5.ua

П’ятеро скульпторів створили із 2,5 тонни замороженої води льодовий ансамбль різдвяного міста.

Птахи міста – «Птахи миру». Цю льодову скульптуру визнали у Львові найкращою. Організатори конкурсу льодових скульптурвирішили, що саме вона найточніше передає дух різдвяного міста. Загалом у конкурсі льодових фігур змагалися п'ятеро скульпторів. Свої експонати вони створили із 2,5 тонни замороженої води.

Львівський скульптор Денис Шиманський демонструє пластиліновий макет крижаної експозиції. Вже з брили льоду він вирізав композицію з п’яти частин. Першою взявся за Смерть.

Скульптор розповів: «Я зробив Смерть, а вона впала і розбилася. Треба тепер переробити. Єдиний нюанс з погодою. Якби був нуль або мінус один, воно би тоді схоплювалось, а зараз воно так все балансує».

Крижаний матеріал трохи менше, ніж за добу, майстер перетворив на різдвяний вертеп. Ось і Янгол, поруч – Пастух, Звіздар та Коза. П’ятеро скульпторів створили із 2,5 тонни замороженої води льодовий ансамбль різдвяного міста. Тут і герб Львова, і різдвяна зірка, і птахи, і лев з крилами і навіть морозиво.

Скульптор Володимир Семків пояснив: «Усі намагалися робити такі композиції, щоб навантаження було вертикальне, без якихось виносних елементів, які б могли просто відвалитися, бо немає мінусової температури, але – як бачите».

Найкращою композицією організатори обрали Птахів миру. Якщо погода сприятиме, крижана експозиція простоїть до кінця різдвяних свят. Про це повідомили на телевізійному «5 каналі».

dailylviv.com

До теми

22:44 19 вересня 2021 р.

Два видавництва - з Харкова і Дніпра - отримали від мера Львова по 25 тис грн на комікси

Сьогодні у РадіоГаражі міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною вручили нагороди від міста двом видавництвам за працю над коміксами для дорослих та дітей. Окрім дипломів, видавництво IST Publishing та видавництво Lantsuta publisher отримують премії від міста по 25 тис грн на розвиток нових коміксів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу