У Львові визначився переможець конкурсу льодових скульптур

09:15 4 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: 5.ua

П’ятеро скульпторів створили із 2,5 тонни замороженої води льодовий ансамбль різдвяного міста.

Птахи міста – «Птахи миру». Цю льодову скульптуру визнали у Львові найкращою. Організатори конкурсу льодових скульптурвирішили, що саме вона найточніше передає дух різдвяного міста. Загалом у конкурсі льодових фігур змагалися п'ятеро скульпторів. Свої експонати вони створили із 2,5 тонни замороженої води.

Львівський скульптор Денис Шиманський демонструє пластиліновий макет крижаної експозиції. Вже з брили льоду він вирізав композицію з п’яти частин. Першою взявся за Смерть.

Скульптор розповів: «Я зробив Смерть, а вона впала і розбилася. Треба тепер переробити. Єдиний нюанс з погодою. Якби був нуль або мінус один, воно би тоді схоплювалось, а зараз воно так все балансує».

Крижаний матеріал трохи менше, ніж за добу, майстер перетворив на різдвяний вертеп. Ось і Янгол, поруч – Пастух, Звіздар та Коза. П’ятеро скульпторів створили із 2,5 тонни замороженої води льодовий ансамбль різдвяного міста. Тут і герб Львова, і різдвяна зірка, і птахи, і лев з крилами і навіть морозиво.

Скульптор Володимир Семків пояснив: «Усі намагалися робити такі композиції, щоб навантаження було вертикальне, без якихось виносних елементів, які б могли просто відвалитися, бо немає мінусової температури, але – як бачите».

Найкращою композицією організатори обрали Птахів миру. Якщо погода сприятиме, крижана експозиція простоїть до кінця різдвяних свят. Про це повідомили на телевізійному «5 каналі».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини