У Львові визначають на конкурсі краще різдвяне оформлення вітрин, вікон і балконів

13:00 4 грудня 2018 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: vikna.if.ua

Конкурс на краще різдвяно-новорічне оформлення вітрин, вікон та балконів центральної частини міста триватиме у Львові до 20 грудня.

Про це повідомили у вівторок, 4 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Цього року при оформленні вітрин підприємцям та мешканцям пропонують звернути увагу на барокові елементи у святковому різдвяному оформленні. Також при оцінюванні поданих на участь у конкурсі об'єктів враховуватимуться зовнішній технічний та естетичний стан об'єкту, оцінюватимуться використання підсвічування, механічних конструкцій та загальне композиційне вирішення».

«На участь у конкурсі можуть подаватися об'єкти, розміщені в центральній частині  Львова. Для цього необхідно подати звернення встановленого взірця до Центру надання адміністративних послуг Львівської міської ради або через форму електронного звернення на офіційному веб-порталі Львівської міської ради на ім'я голови Галицької районної адміністрації з фотографіями об'єкта, який бере участь у конкурсі», – поінформували також у ЛМР.

«Фотографії мають бути зроблені у добрій якості з різних ракурсів та з високою роздільною здатністю. Трьох переможців конкурсу буде визначено до 26 грудня», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:19 25 жовтня 2021 р.

Монахиня зі Львова посіла призове місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні

Контемплятивна сестра-редемптористка Марія (Слєпченко) посіла 2 місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні. Цей конкурс відбувся під егідою Віденської консерваторії імені Шуберта.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу