У Львові визначають кращу відреставровану браму

12:15 25 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові вже другий рік діє програма співфінансування реставрації історичних дверей і брам між Львівською міською радою (70% вартості робіт) і мешканцями (30%).

Про це повідомили у вівторок, 25 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «За час дії програми відреставровано більше 40 об’єктів, серед яких як дерев’яні так і металеві брами. ЛМР оголосила конкурс на визначення кращої брами після реставрації. Проголосувати можна на сторінці «Гарячої лінії міста» в інтернет-мережі «Facebook».

Начальниця управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко зазначила: «Умови голосування прості – поставте «лайк» під фото брами, яка найбільше подобається. За результатами голосування буде відзначено архітектора-реставратора, який виконав роботу, та мешканців будинку, які подали заявку на участь у програмі співфінансування реставрації історичних дверей і брам. Голосування триває до 26 червня».

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу