У Львові виставили арт-об'єкти з вторсировини

17:05 14 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 14 червня, у «Львіварні» відбулося в рамках еко-проекту «Друге життя» урочисте відкриття виставки арт-об'єктів із вторсировини.

Про це повідомили в четвер, 14 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Учасники проекту представили на широкий загал власні арт-інсталяції, виготовлені з пластикових, жерстяних, скляних пляшок, паперу та іншої вторсировини.

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко нагадав: «Минулого року Львів офіційно прийняв статегію «Zero Waste» або «Нуль відходів», яка передбачає сортування і перевикористання відходів. Тобто сьогодні у дуже простий спосіб показано, яким чином пластик може мати друге життя. І не просто життя в переробці, а життя у вигляді мистецьких речей».

Андрій Москаленко також зазначив: «Сьогодні ця виставка є дуже важлива, адже вона наочно демонструє, які різні інсталяції можна робити з пластиком і склом. Я дуже дякую колегам за такий проект, бо до сьогодні я не бачив ще такої комплексної виставки, на якій можна побачити різні елементи, і найважливіше те, що це все у дуже простий і зрозумілий спосіб».

Заступник міського голови вважає: «Я думаю, є дуже символічно, що виставка відбулася у Львові, оскільки Львів є першим і єдиним містом, яке офіційно прийняло стратегію Zero Waste, окрім того, у місті є багато різного роду ініціатив, і сьогоднішня виставка, вона насправді їх підсилює. Я думаю, що це важливо для громадських організацій, для міста та й самої країни. Тому що сьогодні понад 90-95% ТПВ іде на полігони, вони не переробляються, не сортуються, і тому важливо, щоб ми на прикладі міст показували успішні кейси».

Андрій Москаленко запевнив: «У Львові дуже добре працює кейс з переробкою кришок від пластику і роботи з пластиком. Є «Оселя», яка займається збором речей. Є дуже багато ініціатив. До прикладу, «Зелена коробка», яка так само сортує і збирає різні фракції в міських установах. Ця виставка передусім змушує переосмислити проблему зі сміттям. І тут не те, що треба долучатися, тут треба брати ініціативу у свої руки і це робити. Я вважаю, що через рівень міст можна змінити це на рівні країни».

У міськраді також розповіли: «Виставка арт-робіт із вторсировини відкрилася за підтримки компанії «Carlsberg Ukraine». На ній представлено роботи українських студентів, яким небайдужа тема роздільного збору сміття та проблема нераціонального використання ресурсів».

«Експозиція виставки включає арт-об'єкти з різноманітної вторсировини, а також конструкції, для виготовлення яких учасники використали близько 1000 жерстяних банок, 700 пластикових пляшок, 10 кілограмів скла, 25 кілограмів металу, 150 паперових склянок та п’яти кілограмів макулатури. Загалом буде представлено 11 об’єктів, що створювались безпосередньо у Львові протягом червня».

«Мета виставки – осучаснити підхід до обговорення екологічної теми та привернути увагу якомога більшої кількості людей. Активна позиція творчої молоді, реалізована через сучасне мистецтво в рамках еко-проекту «Друге життя», − чудова можливість навести різкість на проблему роздільного збору та переробки відходів», – поінформували також у міськраді.

«Виставка триватиме до кінця червня. Вартість відвідування виставки включає також вартість візиту до Музейно-культурного комплексу пивної історії «Львіварня» та становить 60 гривень (повний квиток)», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

До теми

09:01 12 червня 2021 р.

У Львові відкрили для огляду п'ятиярусний іконостас 18 століття

У Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.

Рубрика: Культура

12:21 2 червня 2021 р.

Греко-католики в Італії наступного року перейдуть на григоріанський календар

Апостольський Екзарх для вірних українців католиків візантійського обряду в Італії владика Діонісій (Ляхович) 31 травня підписав декрет Про перехід Апостольського Екзархату в Італії на григоріанський календар.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу