У Львові виставлено раритетні трамваї Польщі, Німеччини, Чехії

12:49 21 вересня 2014 р.

  • 0

У рамках акції «Дні європейської спадщини» ЛКП «Львівелектротранс» влаштував виставку трьох найстаріших трамваїв нашого міста. До огляду представлені вагони №093 (Типу 100, Санок, Польща), 002 (Г-4, (Гота), Німеччина) та 896 (T-4, (Татра), Чехія).

Про це інформує прес-служба ЛМР.

Побачити трамвайчики можна на території підприємства (вул Вітовського, 57). У приміщенні старого ангару одного із найстаріших депо в Україні можна подивитися експонати майбутнього музею техніки.
Для пошановувачів документально-історичних фільмів у цьому ж ангарі можна переглянути короткометражки про історію кінного та електричного трамвая у Львові.

«Львівська історія надзвичайно багата, але із неї ніяк не викинеш неодмінний атрибут старих вузеньких вуличок міста Лева – трамвай. І саме посидівши в 100-річному вагоні, ви це зрозумієте. Ласкаво запрошуємо відвідати виставку, яка триватиме ще сьогодні», - зазначають у ЛКП «Львівелектротранс».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:50 18 січня 2020 р.

«Свято Пампуха» триватиме у Львові два дні

18 та 19 січня в Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківському гаю) на вулиці Чернеча Гора у Львові вже одинадцятий рік поспіль триватиме «Свято Пампуха».

Рубрика: Культура

12:00 17 січня 2020 р.

Управління культури Львівської міськради отримало нову начальницю

Начальницею управління культури Львівської міської ради призначили кандидатку мистецтвознавства, кураторку, викладачку, дослідницю українського діаспорного мистецтва та громадську діячку Христину Береговську.

Рубрика: Культура

15:59 16 січня 2020 р.

Влодка Кауфмана і Тараса Прохаська – на здобуття Шевченківської премії

Інститут стратегії культури висунув на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка митця Влодка Кауфмана з проєктом «Бесіда» (номінація «Візуальне мистецтво»), а Мистецька рада «Діалог» – Тараса Прохаська зі збіркою есеїв «Так, але…» («Література»).

Рубрика: Культура