У Львові вийшов друком молитовник волонтера

18:10 26 червня 2015 р.


Фото: скріншот

Директор Благодійного Фонду «Карітас-Львів УГКЦ», отець Андрій Сенейко, запевнив: «Молитовник стане у пригоді всім, хто прагне служити з любов’ю і милосердям тим, хто перебуває у потребі».

У львівському видавництві «Свічадо» вийшов друком молитовник «Будьте милосердні». Його укладено з ініціативи Благодійного Фонду «Карітас-Львів УГКЦ» для волонтерів, а також усіх, хто задіяний у соціальному служінні.

В основі молитовника – давня християнська практика моління псалмами. Окрім псалмів, що прославляють Бога, зміцнюють довіру до Господа, говорять про християнське милосердя й служіння з любов’ю своїм ближнім у потребі, тут подано також деякі тематичні молитви та релігійні пісні.

Отець Андрій Сенейко, директор Благодійного Фонду «Карітас-Львів УГКЦ», у вступному слові згадує притчу про доброго самарянина, де Ісус «навчає нас побачити ближнього у потребі й змилосердитись над ним, зворушитись співчуттям, співстражданням». На цінності волонтерства наголошує Папа Франциск, адже воно – «образ Церкви, що підперезується і схиляється, щоби послужити ближнім, які зазнають труднощів, за прикладом милосердного самарянина». Присутність волонтерів поруч із потребуючими, за словами папи, є живим свідченням лагідності Христа, який перебуває поруч із людьми кожної епохи.

Отець Андрій Сенейко зазначає, що молитви, псалми і духовні читання, подані в молитовнику, призначені для чотирьох молитовних спільнотних зустрічей волонтерів соціального служіння. Молитовні зустрічі (дні) поділені на дві частини.

У першій частині – моління псалмами та молитвами, читання Святого Письма і висловлення вголос молитовного прохання до Господа, співання релігійних пісень. Друга частина — це своєрідне обговорення актуальних потреб ближніх й пошук шляхів їх вирішення.

Кожна зустріч завершується унікальними молитвами волонтера – про покликання до служіння, про співчуття до потребуючих, про любов до ближніх та послух Божій волі.

«Молитовник стане у пригоді всім, хто прагне служити з любов’ю і милосердям тим, хто перебуває у потребі», – наголошує отець Андрій Сенейко.

У молитовнику використані фрагменти зі Звернення Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава (Шевчука) з нагоди Дня соціального служіння та благодійності в УГКЦ. На звороті обкладинки молитовника подана цитата митрополита Андрея Шептицького: «Свою християнську любов треба ділами доказувати! Всяке тут говорення пусте, коли за ним не йдуть діла! Скільки ж довкруги нас усякої біди й терпіння, скільки нагод до такої любові! А хто живить у серці християнську любов, той по можності старається зарадити тій нужді та втерти сльози тих, що плачуть».

Про це повідомили сьогодні, 26 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

15:08 12 травня 2021 р.

Світові зірки джазу приїдуть до Львова на Leopolis Jazz Fest 2021

Фестиваль Leopolis Jazz Fest 2021 стане першою великою концертною подією, яка пройде в Україні з початку пандемії. Закордонні артисти, зірки джазу, підтвердили свою готовність приїхати для Львова та чекають на зустріч зі слухачами.

Рубрика: Культура

13:44 12 травня 2021 р.

Андрій Макаревич виступив у Львові з аншлагом

Російський музикант і лідер рок-гурту "Машина часу" Андрій Макаревич відвідав Львів, а також виступив із джазовим проєктом YO5 на відкритому повітрі у клубі FESTrepublic.

Рубрика: Культура

18:06 6 травня 2021 р.

20 реліквій XII-XV ст., які колекціонери подарували храму Петра і Павла, демонструють у Львові

Сьогодні, у День міста, в музеї-підземеллі Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ відкрили виставку християнських реліквій XII-XV століття «Ars sacra: Подорож у середньовіччя». Це близько 20 унікальних натільних реліквій, які львівські колекціонери подарували храму. Виставку зможуть оглянути всі охочі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу