У Львові вшанують майстра залізобетонної архітектури

22:57 18 липня 2021 р.

21 липня о 10:00 мешканців та гостей Львова запрошують на презентацію виставкової експозиції «Альфред Захарієвич (1871–1937) – чільний майстер залізобетонної архітектури Львова початку ХХ ст.» та піший історико-архітектурний тур центральною частиною міста до кількох найвизначніших архітектурних об'єктів, проєктованих А. Захарієвичем.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

Кураторську екскурсію виставкою та планований після неї тур проведе доцент УКУ, кандидат мистецтвознавства Ігор Жук – багатолітній дослідник творчості Захарієвича.

Кількість місць обмежена. Реєстрація обов'язкова. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/rCmhignL7pjLoCuW8

Альфред Владислав Кристіан Роберт Захарієвич – видатний майстер архітектури Львова першої третини минулого століття, 150-річчя з дня народження будуть відзначати у серпні цього року. Маловідомим фактом до сьогодні є роль цього блискучого архітектора як ініціатора впровадження в архітектурно-будівельну практику новітніх технологій та матеріалів – зокрема, залізобетонних конструкцій системи Франсуа Геннебіка. Саме цьому аспекту професійної діяльності Альфреда Захарієвича присвячена виставка, яка з 19 липня експонуватиметься на пл. Ринок.

Її співорганізаторами є Український католицький університет, управління охорони історичного середовища, ЛКП «Бюро спадщини» та управління туризму Львівської міської ради.

Місце зустрічі: пл. Ринок, 1, вхід до Ратуші.


dailylviv.com

До теми

17:37 25 липня 2021 р.

Фонтан із бобрами й левом, кімната кохання: чим Львівське Опілля дивує туристів

У місті Бібрка у лютому відкрито офіс гостинності в будівлі колишнього товариства «Сокіл», у травні розпочався туристичний сезон у Свірзькому замку (багато десятиліть був замкнений), а з червня працює локація з полями квітів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу