У Львові вперше оберуть «Місіс Львова» та «Місіс «Східна Європа-2019»

19:15 2 травня 2019 р.

22 травня 2019 року у Львові відбудеться конкурс «Місіс «Східна Європа- 2019». З двохсот жінок, які надіслали заявки, до фіналу вийшли 11 найгарніших, найрозумніших та найуспішніших.

Про це сьогодні, 2 травня, під час прес-конференції на тему: «Уперше у Львові відбудеться конкурс «Місіс «Східна Європа», який присвячено соціальній програмі «Відповідальне батьківство», повідомила організаторка конкурсу «Місіс «Східна Європа», «Mrs. TOР of UNIVERSE 2018» Уляна Оксенюк. 

За її словами, у січні організатори конкурсу «Місіс «Всесвіт» звернулися до неї з пропозицією щодо співпраці. Торік вона представляла Україну на всесвітньому конкурсі «Місіс «Всесвіт», де здобула титул «Топ Всесвіту».

- Коли рік тому я отримала пропозицію взяти участь у національному конкурсі краси, то сприйняла це скептично. Для чого воно мені, для чого комусь щось доводити? На цей момент я була заміжньою жінкою та багатодітною мамою. Але зараз я хочу змінити стереотипи, які панують у нашому суспільстві. Не хочу, щоби конкурс краси сприймали тільки як змагання королев. У нас кожна жінка – королева, - вважає Уляна Оксенюк. 

Вона наголосила, що цей конкурс відрізняється від звичних загалові конкурсів краси тим, що до участі запрошують заміжніх жінок віком від 25 до 45 років.  Критерії – бути не тільки гарною зовні, але й успішною та зреалізованою в житті. Тому звичного кастингу не було.  

- Наш кастинг відбувався за горнятком кави під час приємної бесіди про цінності, пріоритети та погляди претенденток. Так я робила відбір і обрала 11 розумних і гарних жінок, - каже організаторка конкурсу «Місіс «Східна Європа».

Одна з претенденток на корону найгарнішої жінки Львова та Східної Європи та водночас мама трьох дітей Йоланта Клюсовська зізналася, що під час навчання у виші брала участь у конкурсі «Міс «Лісотехніка».

- Цей конкурс дуже відрізняється від цього конкурсу. В журі були представники модельних агенцій та фешн-індустрії. І дівчат оцінювали як гарну обкладинку, - говорить вона. Додамо, що Йоланта Клюсовська виховує сина з синдромом Дауна. Але це не завадило їй стати успішною та реалізувати себе в житті. 

Для всіх інших учасниць конкурсу «Місіс «Східна Європа» - це буде перший досвід участі в конкурсі краси. Більшість з них – багатодітні мами, дружини і, водночас, успішні бізнес-пані.

- Я – мама чотирьох дітей. І коли мене запитують, чим я займаюся, то я кажу, - що я – мама. Це – моя місія на той час, поки діти маленькі. Мама мусить займатися вихованням дітей, - розповіла про себе Наталія Тропак.

Мама двох дітей Наталя Шахрайчук, крім виховання дітей та бізнесу, має час і на благодійність. 

- Ми разом з благодійним фондом «Серце дитини» проводили благодійні ярмарки та аукціони. За отримані кошти купили обладнання для лікарні «ОХМАТДИТ» для діток з вадами серця та робили ремонти в палаті для діток та в кімнаті відпочинку – для мам цих діток, - говорить вона. 

Саме ці якості, на думку організаторів, і потрібні для участі в цьому конкурсі.

Але окремих традицій конкурсу краси буде дотримано. Так, до прикладу, на учасниць очікує чотири дефіле. Серед яких і – вихід у купальниках.

- Це буде не звичний вихід в купальниках. Наш логотип – шматки криги, тому що Східна Європа – це одна з найхолодніших частин Європи. За стилем – прообраз Снігової Королеви. Тому купальники будуть. Але – під сукнями, які нагадують кригу, - привідкрила таємницю Уляна Оксенюк. 

Отож, жінки змагатимуться за п’ять титулів.  Це – «Місіс «Східна Європа», «Віце-місіс «Східна Європа»,  «Друга віце-місіс «Східна Європа», «Місіс «Львів» та «Віце-місіс «Львів». Для переможниці ювеліри з Одеси  виготовляють корону. Також вона представлятиме Східну Європу на конкурсі «WOMEN of the UNIVERSE» в Лас-Вегасі (16-21 червня 2019 року).

Проте головна мета цього конкурсу – благодійність. 

- Усю конкурсну програму я присвячую соціальній програмі «Відповідального батьківства». Мета благодійного фонду – допомогти дітям з неблагополучних родин отримати якісну освіту. Ми допомагаємо дітям готуватися до здавання ЗНО або ж оплачуємо можливість займатися у гуртках, про які вони мріють. І в рамках конкурсу ми організовуємо 8 травня благодійний форум в Центрі «Шептицького». На цьому форумі кожна з учасниць конкурсу матиме доповідь на глибокі та соціально важливі теми, - говорить організаторка конкурсу «Місіс «Східна Європа».

Під час форуму учасниці конкурсу краси розказуватимуть про щасливе материнство, сексуальне виховання дітей, майстерність мам встигати все, виховання особливих дітей та уміння при цьому насолоджуватися життям та про багато інших речей, про які можуть розповісти дорослі та впевнені в собі жінки. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:21 25 вересня 2021 р.

Церква Гефсиманія - дім, у якому творять Добро (фото, відео)

Про євангельську церкву «Гефсиманія», що розташована на перехресті вулиць Кульпарківська-Антоновича, знають не так вже й багато львів’ян. Це не дивно, адже її пастори і віряни не розвішують по місту білбордів і майже не з’являються у ЗМІ.

Рубрика: Культура

13:43 25 вересня 2021 р.

Нове будівництво на вул. Стефаника у Львові: двір перекриють від опадів, - мерія дозволила (відео)

На вул. Стефаника, 3 Львівська галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького планує облаштувати сучасний мистецький простір, що також передбачає спорудження фондосховищ.

Рубрика: Культура

15:08 22 вересня 2021 р.

Назвали прізвища учасниць, одна з яких 29 вересня одягне корону Міс Львів-2021

У Львівському пресклубі відбулось представлення претенденток, які виборюватимуть титул "Міс Львів 2021". Одна з них представлятиме Львів на конкурсі "Міс Україна".

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу