У Львові відзначили найгарніше заквітчані підвіконня, майданчики й балкони

13:00 16 травня 2018 р.

  • 0
  • 678

У загальноміському конкурсі найгарніше заквітчаних підвіконь, майданчиків і балконів змагалися 38 учасників.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 16 травня: «Вже традицією стало у Львові з приходом весни прикрашати квітами балкони, підвіконня, придумувати цікаві ідеї оформлення літніх майданчиків, вулиці заквітчувати цікавими квітковими композиціями. Усе це створює неповторну атмосферу Львова. Для того, щоб відзначити мешканців, які по-особливому дбають про красу рідного міста, Львівська міська рада 11 квітня оголосила конкурс на найкраще оформлений квітами літній майданчик, підвіконня та балкон».

«Сьогодні в мерії відбулось відзначення переможців.  Загалом на конкурс надійшло 38 пропозицій. У голосуванні взяли участь 395 людей», – поінформували також у міськраді.

Подробиці – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:52 20 липня 2018 р.

До Львова привезли скрипку Моцарта «Costa Violine»

У неділю, 22 липня, австрійський скрипаль Франк Стадлер виконає на завершальному концерті фестивалю «LvivMozArt» скрипковий концерт Вольфганга Амадея Моцарта на його скрипці.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 393

16:15 20 липня 2018 р.

У Львові буде міжнародний музичний фестиваль «Pizzicato e Cantabile»

У міськраді запевнили: «З 23 липня до 9 серпня у Львові триватиме ІIІ Міжнародний фестиваль «Pizzicato e Cantabile», на який з’їдуться музиканти зі США, Голландії, Японії, Франції, Польщі та України».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 378