У Львові відзначають «Свято музики»

10:00 21 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Шостий «Світовий день музики» відбудеться у Львові на 30-ти локаціях по всьому місту – від Левандівки до Сихова, від Личакова до Підзамча за участю 86 учасників».

Про це повідомили в четвер, 21 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Світовий день музики» – це унікальний приклад масової некомерційної акції за кількістю учасників та слухачів. 21 червня, у день літнього сонцестояння, музиканти і аматори 120-ти країн на п’ятьох континентах виходять на вулиці своїх міст і разом з мешканцями наповнюють їх музичним драйвом».

«Шостий «Світовий день музики» у Львові відбудеться на 30-ти локаціях по всьому місту – від Левандівки до Сихова, від Личакова до Підзамча за участю 86 учасників. За актуальною програмою виступів стежте на сайті Свято музики у Львові та додатках в «Google play» та «App store», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради та опублікували програму «Свята музики».

dailylviv.com

До теми

10:31 21 червня 2021 р.

У храмі Львова виставили ікону з часточками крові Івана Павла ІІ

Сьогодні, 21 червня, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Львові виставили до почитання ікону з мощами святого Папи Івана Павла ІІ. Помолитися перед образом можна буде до 26 червня.

Рубрика: Культура

20:45 20 червня 2021 р.

В австрійських стайнях на Львівщині відбувся культурно-дипломатичний захід

19 червня у Судовій Вишні, що неподалік Львова, відбувся культурно-дипломатичний захід під назвою «Леся – 150. Мрійниця, вершниця». Його головна ідея: показати постать поетеси Лесі Українки через призму її грузинського десятилітнього періоду життя і творчості.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу