У Львові відзначатимуть День захисту дітей

11:15 28 травня 2019 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

Структурні підрозділи та підпорядковані комунальні установи міського управління соціального захисту проведуть з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей низку атракцій та заходів – ярмарки солодощів, майстер-класи, квести, екскурсії, спортивні вистави, розваги та багато інших цікавих подій.

Про це повідомили у вівторок, 28 травня, в прес-службі Львівської міськради. Директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна розповіла: «Велике дитяче свято «Я – супергерой» проведуть в Центрі «Джерело». Атракція відбудеться 6 червня з 10:00 до 12:30. Кількість учасників – 500 людей: діти, молодь, працівники, гості. У межах свята заплановано проведення ярмарки солодощів, флешмобу, святкової ходи навколо Центру, дитячої вистави. Також буде встановлено фотозону, відбудуться уроки гуманності від Клубу «4 лапи», спортивні розваги, 20 майстер-класів для дітей, квест для молоді».

«Відзначатимуть День захисту дітей й у Центрі соціальної підтримки для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, 30 травня у Центрі відбудеться виставка дитячих малюнків та кондитерський майстер-клас, який завершиться смачним чаюванням зі свіжою випічкою, виготовленою власноруч», – поінформували також у міськраді.

«Майстер-клас з виготовлення піци для дітей з інвалідністю організували й працівники міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно з піцерією «Дон Карло». Діти власноруч виготовлятимуть та випікатимуть піцу. Завершиться майстер-клас частуванням», – розповіли також у міськраді.

«Ще одна цікава атракція – арт-терапевтичний захід «Ми за здорове майбутнє!». Діти розмальовуватимуть еко-сумки, кожна з яких буде унікальною, особливою та неповторною. Відбудеться атракція 3 червня у Львівській центральній дитячій бібліотеці на вулиці Окуневського, 3», – повідомили також у міськраді.

«Крім того, у Львівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з нагоди Дня захисту дітей підготували акцію «Хай завжди буде сонце». Вона відбудеться 31 травня біля Палацу творчості та юнацтва «Галичина». Також діти, з якими працюють фахівці Центру, побувають на екскурсії в «Музеї ідей», відвідають дитячу залізницю «Вітерець» та «Дитячу планету», – поінформували також у міськраді.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів