У Львові відзначатимуть День Канади

10:00 26 червня 2018 р.

День Канади у Ванкувері

День Канади у Ванкувері
Фото: expres.ua

Посольство Канади в Україні запрошує 1 липня львів’ян та гостей міста на святкування Дня Канади.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «У програмі Дня Канади – сніданок із млинцями від посольства Канади та канадських військових, під час якого усіх охочих почастують млинцями з кленовим сиропом. Також відбуватимуться різноманітні виставки Канадського Дому та видовищний вуличний хокей на головній прощі Львова – площі Ринок. Не залишить байдужим поціновувачів доброї музики і Канадська сцена в межах «Леополіс Джаз Фест 2018», яка стартує 1 липня о 13.00».

Програма Дня Канади у Львові

1 липня 2018 року, Канадський Дім, Італійський Дворик, площа Ринок, 6

10:30 – 11:30 – сніданок з млинцями від посольства Канади та канадських військових (безкоштовне частування млинцями з кленовим сиропом всіх бажаючих).

10:30 – 17:00 – виставки Канадського Дому (кіоски з їжею, цукрові будиночки, корпоративні та роздрібні стенди, фотовиставки, демонстрація від канадських військових, документальний фільм, віртуальна реальність, книжковий ярмарок канадських авторів, освітній стенд).

10:30 – 15:00 – вуличний хокей на площі Ринок (серія ігор з канадськими військовими, поліцією та іншими).

13:00 – посол Ващук відкриє Канадську сцену на площі Ринок і представить канадські гурти в рамках «Леополіс Джаз Фест 2018».

13:00 – 17:00 – концерти на канадській сцені / Площі Ринок (13:00 – Джейк Коффман, 14:30 – Алекс Гудман, 16:00 – Джон Стетч).

dailylviv.com

До теми

20:45 20 червня 2021 р.

В австрійських стайнях на Львівщині відбувся культурно-дипломатичний захід

19 червня у Судовій Вишні, що неподалік Львова, відбувся культурно-дипломатичний захід під назвою «Леся – 150. Мрійниця, вершниця». Його головна ідея: показати постать поетеси Лесі Українки через призму її грузинського десятилітнього періоду життя і творчості.

Рубрика: Культура

12:41 17 червня 2021 р.

Миколаївську фортецю пообіцяли не перетворювати на кар'єр

Частину Миколаївської фортеці вже кілька років різні зацікавлені особи пробують перетворити на піщаний кар’єр. Щоб зберегти пам’ятку, ЛОДА ще на початку року ініціювала в стислі терміни завершити формування всієї облікової документації на складові частини комплексу.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу