У Львові відзначать свято вулиці Ярослава Пстрака (відео)

11:15 23 липня 2016 р.


Фото: зі сторінки «Пстракуйся – на Клепарові тусуйся!» в інтернет-мережі «Facebook»

Львів’ян і гостей міста запрошують дізнатися у суботу про невідомі сторінки з історії мікрорайону Клепарів.

«Цієї суботи, у рамках соціально-культурної програми Свята вулиці Ярослава Пстрака, львів’ян та гостей міста запрошують дізнатись про невідомі сторінки з історії мікрорайону Клепарів», – повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Початок дійства – 23 липня о 15:00 у саду СЗШ №44 на вулиці Ярослава Пстрака (№1).

«#аПСТРАКуйся – на Клепарові тусуйся!» – це проект-переможець цьогорічного конкурсу «Зробимо Львів кращим!» від управління культури Львівської міської ради. Метою проекту є презентація альтернативного погляду на ретроспективу мікрорайону.  

Через призму розкриття життєвої долі галицького художника Ярослава Пстрака, а також цікавих осередків та архітектурних пам’яток Клепарова, організатори дійства заохочують бути уважнішими до історії свого міста та його вулиць. У програмі Свята вулиці Ярослава Пстрака: відкриття вуличної виставки репродукцій творів Ярослава Пстрака;

тематичні екскурсії по Клепарову; літературно-музичне дійство за участю гуртів «Rokoko», «Bubblehead» та «RockyRoad»; кінопоказ документальної стрічки «Забуті народи Європи. Гуцули».

Також організатори запрошують долучитись до програми екскурсійної подорожі до Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття у місті Коломиї (за зниженою вартістю), яка відбудеться 31 липня. Реєстрація на всі екскурсії доступна у мережі Facebook на сторінці проекту https://www.facebook.com/aPstrakuysya/?pnref=story або за номером телефону – (068) 4646 642.

22 липня о 16:00 з ініціативи організаторів Свята вулиці Ярослава Пстрака на Клепарові відбудеться толока. Загальний збір – у саду СЗШ №44 на вулиці Ярослава Пстрака (№1). Місцева громада та всі охочі, прибравши сад і посадивши дерева й кущі жасмину, так розпочнуть соціально-культурну ініціативу «Хто такий Пстрак і з чим його подавати?».

Керівник проекту – Ірина Білан, (068) 46 466 42. Куратор проекту – Ярослава Яковлєва, (093) 147 99 64. Організатори: громадська організація «Інститут українських студій», громадська організація «Львівська академія прав людини імені Святого Івана Боско», середня загальноосвітня школа №44 імені Тараса Шевченка, громада мікрорайону Клепарів. Партнери: Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата  Кобринського у Коломиї, управління культури Львівської міської ради, Благодійний Фонд «Перша Львівська Фундація», проект Інституту міста «Громади в дії».

dailylviv.com

До теми

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу