У Львові відремонтують фонтан на вулиці Хмельницького

23:34 3 липня 2015 р.

  • 0
  • 2697


Фото: varianty.net

Відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР, департаменту житлового господарства та інфраструктури надано функції замовника і дозвіл на проектування та капітальний ремонт фонтану на вулиці Хмельницького біля будинку №56.

Фінансуватимуть роботи за рахунок коштів p розвитку міського бюджету Львова. Департамент житлового господарства та інфраструктури має провести експертну оцінку фонтану на вулиці Хмельницького,  отримати вихідні дані на проектування, розробити у ліцензованій проектній організації проектно-кошторисну документацію та погодити її у встановленому порядку і подати на розгляд міської ради питання прийняття у власність територіальної громади мЛьвова фонтану.

Після закынчення робіт фонтан на вулиці Хмельницького біля будинку №56 передадуть на баланс Шевченківської районної адміністрації. Заплановано реконструювати і фонтан, що перед Оперним театром. Фінансуватиме ці роботи благодійний фонд «Сокар Благо». Про це повідомили сьогодні, 3 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:15 21 березня 2019 р.

У Львові відкрили виставку про прифронтову смугу

Виставка «Восток-Дім. Усні історії в художній практиці» триватиме в Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» на проспекті Чорновола, 45 до 30 квітня.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 303

12:00 21 березня 2019 р.

У Львові розпочалася «Французька весна»

У «Львіварні» відбулося урочисте відкриття XVI фестивалю «Французька весна у Львові», яке супроводжувалося двома мистецькими заходами – «Lviv Fashion Week» та «Lviv Art Days».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 534

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Молодь і президентські вибори-2019

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу