У Львові відновлюють парк

17:15 18 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «У парку «700-річчя Львова» тривають роботи з влаштування доріжок та розпочато роботи з очищення водовідвідних кюветів для забезпечення водовідведення».

Про це повідомили в середу, 18 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «ТзОВ «НДІ «Дорожнє та цивільне проектування» на замовлення ЛКП «Зелений Львів» зі залученням громадськості мікрорайону розробив робочий проект «Капітальний ремонт парку «700-річчя Львова» на загальну кошторисну вартість 23 738,092 тисячі гривень. Цей проект отримав позитивний висновок філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Львівській області».

«У 2017 році в рамках громадського бюджету департаментом містобудування Львівської міської ради було проведено тендер на виконання будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт парку «700-річчя Львова». Переможцем тендеру ТзОВ НВО «Облсількомунгосп» виконано роботи з влаштування прогулянкових доріжок площею 3227 квадратних метрів на суму 2494,772 тисячі гривень», – поінформували також у міськраді.

«У 2018 році відповідно до розробленого робочого проекту продовжуються роботи по влаштуванню доріжок та розпочато роботи з очищення водовідвідних кюветів для забезпечення водовідведення на суму 2943,17 тисячі гривень. Роботи по завершенню ремонту парку відповідно до розробленого робочого проекту будуть завершені при умові виділення додаткового фінансування. Також за словами директора департаменту містобудування Сергія Коровайника, до вересня у парку планують зробити освітлення», – доповнили у міськраді.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини