У Львові відновлюють парк

17:15 18 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «У парку «700-річчя Львова» тривають роботи з влаштування доріжок та розпочато роботи з очищення водовідвідних кюветів для забезпечення водовідведення».

Про це повідомили в середу, 18 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «ТзОВ «НДІ «Дорожнє та цивільне проектування» на замовлення ЛКП «Зелений Львів» зі залученням громадськості мікрорайону розробив робочий проект «Капітальний ремонт парку «700-річчя Львова» на загальну кошторисну вартість 23 738,092 тисячі гривень. Цей проект отримав позитивний висновок філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Львівській області».

«У 2017 році в рамках громадського бюджету департаментом містобудування Львівської міської ради було проведено тендер на виконання будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт парку «700-річчя Львова». Переможцем тендеру ТзОВ НВО «Облсількомунгосп» виконано роботи з влаштування прогулянкових доріжок площею 3227 квадратних метрів на суму 2494,772 тисячі гривень», – поінформували також у міськраді.

«У 2018 році відповідно до розробленого робочого проекту продовжуються роботи по влаштуванню доріжок та розпочато роботи з очищення водовідвідних кюветів для забезпечення водовідведення на суму 2943,17 тисячі гривень. Роботи по завершенню ремонту парку відповідно до розробленого робочого проекту будуть завершені при умові виділення додаткового фінансування. Також за словами директора департаменту містобудування Сергія Коровайника, до вересня у парку планують зробити освітлення», – доповнили у міськраді.

dailylviv.com

До теми

09:01 12 червня 2021 р.

У Львові відкрили для огляду п'ятиярусний іконостас 18 століття

У Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.

Рубрика: Культура

12:21 2 червня 2021 р.

Греко-католики в Італії наступного року перейдуть на григоріанський календар

Апостольський Екзарх для вірних українців католиків візантійського обряду в Італії владика Діонісій (Ляхович) 31 травня підписав декрет Про перехід Апостольського Екзархату в Італії на григоріанський календар.

Рубрика: Культура

10:48 2 червня 2021 р.

У суботу Львовом їздитимуть батяри на роверах

У суботу, 12 червня, відбудеться сьомий ретровелопроменад «Батяри на роверах». Організатори розширили програму, і цьогоріч запрошують містян на фестиваль міської культури.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу