У Шевченківському гаю Львова відкриють виставку «Великдень на Жидачівщині»

16:32 9 квітня 2019 р.


Фото: lviv.vgorode.ua

Музей народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького уже вчетверте відкриє свої фонди, аби представити найкращі експонати під гаслом «Великдень нас єднає».

Про це повідомили у вівторок, 9 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Музейники щиро запрошують усіх на урочисте відкриття виставки, що розпочнеться у четвер, 11 квітня, о 16.00 у Великому виставковому залі музею. Експозиція триватиме до 5 травня включно».

«Цьогорічна виставка присвячена Жидачівщині. Основну частину експонатів було зібрано у 1970-1980-х роках завдяки працівниці музею Ользі Ільків – багатолітньому політв’язневі радянських таборів. Виставка «Великдень на Жидачівщині – надзвичайна можливість ознайомитися зі своєрідною етнографічною «метрикою» краю з надзвичайно багатою традицією, в основі якої яскрава барва, несподіваний взір і, безперечно, самобутній світогляд життєлюба. На виставці буде представлено предмети побуту, обрядовий посуд, гончарні вироби, писанки та святковий одяг жидачівчан», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

20:01 28 січня 2022 р.

На Львівщині створять інтерактивну карту місць, які будуть привабливі для кінозйомок

Сьогодні відбулась робоча зустріч представників кінокомісії при Львівській облдержадміністрації з керівництвом Трускавецької міської ради та організаторами кінофестивалю «Корона Карпат».

Рубрика: Культура

18:34 25 січня 2022 р.

На Львівщині у громадському транспорті заборонена російська попса: пасажири поскаржаться на 112

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області діє обмеження на використання аудіовізуальних творів російських артистів у громадському транспорті.

Рубрика: Культура

18:00 24 січня 2022 р.

У Львові туристи з України вже не просять гіда переходити на російську мову

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області, на території Львівщини під час проведення екскурсій, діють обмеження на використання російської мови. Виняток - екскурсії для туристів з іноземних країн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу