У Львові відкриють виставку картин Марії Примаченко

17:15 2 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: afisha.lviv.ua

У вівторок, 3 вересня, в Історичному комплексі Львівського музею імені Андрея Шептицького на вулиці Драгоманова (№42) відкриють виставку картин Марії Примаченко, яка триватиме до 20 жовтня.

Про це повідомили в понеділок, 2 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Виставка репрезентуватиме мистецький спадок художниці 1960-1990-х років – понад шістдесят робіт із приватної колекції (Київ) та зі збірки Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького».

«Марія Примаченко – яскрава представниця «наївного» мистецтва, Народна художниця України, лауреатка Національної премії України імені ТарасаШевченка. У її творчості органічно поєдналися витоки українського живописного та поетичного фольклору», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура