У Львові відкриють виставку буддійського мистецтва

14:15 15 липня 2019 р.

  • 0
  • 504


Фото: loda.gov.ua

У Львівському музеї історії релігії відкриють виставку «Вікно в інший світ» про давній вид мистецтва індійської культури – танка.

Про це повідомили в понеділок, 15 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Відкриття відбудеться – у вівторок, 16 липня, о 16:00 у виставковій залі Львівського музею історії релігії на площі Музейній. Ідея виставки – ознайомити відвідувача з маловідомим живописом танки, технікою виконання, розкрити значення танки у тибетському буддизмі».

«Музейна збірка Львівського музею історії релігії налічує близько сорока зображень танок. Роботи зберігаються у групах «Живопис», «Графіка», «Тканина». Їх датують періодом XVIII – початку XX століть. Середні розміри – 30 × 40 см. Це одна із найбільших колекцій в Україні», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:00 19 серпня 2019 р.

На Львівщині буде літня школа іконопису

23 серпня у монастирі святого Онуфрія в селі Лаврів у Старосамбірському районі Львівської області розпочнуться навчання в літній школа іконопису, які триватимуть до 30 серпня.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 555

13:00 19 серпня 2019 р.

Забудовник погодився реконструювати у Львові мозаїку

У понеділок, 19 серпня, до Львівської міськради надійшов лист від власника ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» щодо ситуації, яка склалась довкола будівництва на місці колишнього магазину «Океан».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 579